Son Dakika Haberleri: Maçın Ardından

Maçın Ardından

8 yıl önce

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Orduspor maçında hak etmedikleri bir mağlubiyet aldıklarını söyledi.

Maçın Ardından, System.String[]

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Orduspor maçında hak etmedikleri bir mağlubiyet aldıklarını söyledi.


Yanal, maçın ardından yaptığı açıklamada, ligin son 4 haftasının Eskişehirspor için "iyi oynadık ama kaybettik" söylemleriyle geçtiğini belirterek, Eskişehirspor'un artık puan kaybetme kredisinin bittiğini kaydetti.


Eskişehirspor'un Orduspor karşısında üstün bir oyun sergilediğini ifade eden Yanal, şöyle konuştu:


"İkinci yarının başında hücuma çıkarken kaptırdığımız topun ardından yediğimiz gol, umudumuzu dağıttı. Bireysel hatadan dolayı yediğimiz bu gol, bizi güvensizliğe itti. Takımdaki oyuncuların niyetleri ve maçı kazanma arzularından dolayı ortaya çıkan sonuca çok üzüldüm. Bugün hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldık. Artık kazanmamız gerekiyor. Bundan sonraki maçlarda kazanmaya yönelik ne yapılacaksa bütün oyuncularımızla konuşup bunu gerçekleştireceğiz. Oyuncularıma güveniyorum. Eskişehirspor'un hedeflerine ulaşabilmesi adına burada eğlenceli güzel günleri geri getireceğiz."


-Orduspor cephesi-


Orduspor Teknik Direktörü Hector Cuper de takım olarak oynadıkları oyundan memnun olduğunu bildirdi.


Saha şartlarının elverişsiz olduğunu anlatan Cuper, şunları söyledi:


"Futbol oynamaya elverişli olmayan zeminde 3 puan aldığımız için çok mutluyum. Genel olarak defansif anlamda hata yapmamaya çalıştık. Eskişehirspor gibi güçlü bir rakibe karşı oynadık. Bulacağımız birkaç pozisyonda da sonuca gitmeye çalıştık, bunu da başardık. Oyuncularımı kutluyorum. Özellikle defans oyuncularımız hemen hemen hiç hata yapmadı. Eskişehirspor'u kalemizden uzak tutmaya çalıştık. Disiplinli oynayarak 3 puanı almayı başardık."


- ORDU

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 04:24 Kaynak: AAİmamoğlu: İBB, Mehmetçik Kûtulamâre dizisine 25 milyon TL aktarmış
Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi Olçok, Tamince kararından sonra Adalet Bakanlığına teşekkür etti