Maçın Ardından - Son Dakika

Maçın Ardından

18.02.2012 18:00
Maçın Ardından, System.String[]

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde Homend Antakya Belediyesi'ni 81-72 yenen Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin antrenörü Zafer Kalaycıoğlu, sergiledikleri iyi mücadele neticesinde kazandıklarını söyledi.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde Homend Antakya Belediyesi'ni 81-72 yenen Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin antrenörü Zafer Kalaycıoğlu, sergiledikleri iyi mücadele neticesinde kazandıklarını söyledi.

Kalaycıoğlu, düzenlenen basın toplantısında, takımın son haftalarda etkili bir mücadele ortaya koyduğunu, üst üste aldıkları galibiyetlerin de bunun sonucu olduğunu belirtti.

İkinci periyot hariç, oyunun kalan bölümlerinde rakiplerine üstünlüklerini kabul ettirdiklerini ifade eden Kalaycıoğlu, "Onlar da iyi mücadele etti. Bu sezon takımların birbirine yakın güçte olduğu bir lig yaşıyoruz. Homend Antakya Belediyesi de bunlardan biri. Rakibimiz karşısında sergilediğimiz iyi mücadele neticesinde kazandık" dedi.

Kalaycıoğlu ayrıca, salonu doldurarak takımı yalnız bırakmayan taraftarlara da teşekkür etti.

Genç oyuncu Ebru Koçak ise, iyi mücadele ettiklerini, sahada olan kadar kenardakilerin de heyecan yaşadığını söyledi.

İlk kez oynadığı için heyecanlı olduğunu ifade eden Koçak, kazandıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

-Antakya cephesi-

Homend Antakya Belediyesi Antrenörü Levent Deringöl de, galibiyet parolasıyla geldikleri deplasmanda kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Ligin sonuna doğru yaklaşıldığına işaret eden Deringöl, "Mersin Büyükşehir Belediyesi karşısında zaman zaman iyi, zaman zaman da kötü oynadık. Ancak maçın kırılma noktalarında hakemlerin çaldıkları düdükler şevkimizi kırdı. Bireysel olarak da kötü savunma yaptık. Çünkü iki oyuncudan 58 sayı yedik. Bu basketbolda ender rastlanan durumlardan biri. Kazanmak için çok çalışmamıza rağmen bunu başaramadık" diye konuştu.

Deringöl, ligde tehlikeli bölgede olduklarını anımsatarak, bir veya iki maç kazanarak ligde kalacaklarını ifade etti.

- MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Maçın Ardından - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Yunanistan'ın "Yunan savaş gemileri Oruç Reis'i bölgeden uzaklaştırdı" iddiasına Türkiye'den yalanlama geldi Tuzla'da yürek ısıtan görüntü! Minibüs şoförü, yaşlı çiftin karşıya geçebilmesi için yolu kapattı Artvin'de gökyüzünde ilginç anlar! Gören telefona sarıldı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!