Son Dakika Haberleri: Maçka Şehidi Eren Bülbül'ü Binlerce Hemşehrisi Son Yolculuğuna Uğurladı

Maçka Şehidi Eren Bülbül'ü Binlerce Hemşehrisi Son Yolculuğuna Uğurladı

3 ay önce

Teröristlerce Maçka'da şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül, binlerce hemşehrisinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı. Törene katılan Bakan Soylu, genç şehidin tabutunu omuzladı.

Terör örgütü mensupları tarafından dün bir astsubay ile birlikte  Trabzon'un  Maçka ilçesi kırsalında şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül bugün  Maçka ilçesinde binlerce hemşehrisinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.

CENAZEYE BİNLERCE HEMŞEHRİSİ KATILDI

Maçka Merkez Camisi'nde ikindi namazı sonrasında kılınan cenaze namazına İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu,  Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Büyükşehir  Belediye Başkanı Orhan Fevzi Güümrükçüoğlu,  AK Parti milletvekilleri, ailesi, arkadaşları ile binlerce kişi katıldı.

BAKAN SOYLU TAZİYELERİNİ İLETTİ

Cenaze namazı öncesinde İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu ve ardından  Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, Teknik Direktör  Ersun Yanal ve takım kaptanı  Onur Recep Kıvrak da Eren'in ağabeylerine ve yakınlarına taziyelerde bulundu.

"EREN İYİ Kİ VARSIN"

Eren Bülbül'ün Türk bayrağına sarılı tabutu kılınan cenaze namazının ardından tekbirlerle omuzlarda taşınarak cenaze nakil aracına kondu. Bu sırada Bakan Soylu şehit hemşehrisinin tabutunu omuzladı. Cenaze toprağa verilmek üzere buradan Köprüyanı mahallesine gönderildi. Cenaze törenindeki kalabalık akıllara Eren Bülbül'ün şehadetinden bir süre önce  Facebook hesabından yaptığı "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" paylaşımını akıllara getirdi.

15 Yaşındaki Eren'i Şehit Eden Teröristler, Ağıla Saklanmış
Maçka'daki Terör Saldırısında Şehit Olan Eren'in Son Sözü: Komutanım Yere Yat
Trabzon Şehidine, Doğum Gününde Son Veda
Trabzon'da PKK'lılarla Çıkan Çatışmada 15 Yaşındaki Bir Genç Vurularak Şehit Oldu
Yürek Yakan Detay! Şehit Astsubay, Doğum Gününde Toprağa Verilecek
Trabzon'da Şehit Düşen Eren Bülbül'ün Sosyal Medya Paylaşımı Yürek Dağladı
Maçka'daki Terör Saldırısında "Türk Tarık" İzi
Terör Kurbanı Eren'in, 15 Temmuz Şehidi Halisdemir İçin Yaptığı Paylaşım Yürekleri Sızlattı
Maçka'daki Terör Saldırısında Şehit Olan Eren'in Son Sözü: Komutanım Yere Yat


Meksikalı Oyuncu, Ünlü Yönetmen Sean Penn ile Gecelik İlişki Yaşadığını İtiraf Etti Firuz Kanatlı'nın Tabutundaki Kabe Örtüsü, Dikkatlerden Kaçmadı
Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız