Son Dakika Haberleri: Macro Cosmos-Micro Cosmos Evrenden Hücreye Hücreden Ruha Yolculuk

Macro Cosmos-Micro Cosmos Evrenden Hücreye Hücreden Ruha Yolculuk

2 yıl önce

MİCRO COSMOS EVRENDEN HÜCREYE HÜCREDEN RUHA YOLCULUKBilimin ve spiritüalizmin iç içe geçtiği, Binaural Frekanslar gibi teknolojik olanakların meditasyonlarda kullanılarak bir ilkin gerçekleştirileceği, müzik, dans ve ses banyosu ve sonrasında keyifli bir müzik şöleni ile, sizi rahatsız...

Macro Cosmos-Micro Cosmos Evrenden Hücreye Hücreden Ruha Yolculuk, System.String[]
MACRO COSMOS-MİCRO COSMOS EVRENDEN HÜCREYE HÜCREDEN RUHA YOLCULUK

Bilimin ve spiritüalizmin iç içe geçtiği, Binaural Frekanslar gibi teknolojik olanakların meditasyonlarda kullanılarak bir ilkin gerçekleştirileceği, müzik, dans ve ses banyosu ve sonrasında keyifli bir müzik şöleni ile, sizi rahatsız eden davranış, korku ve düşünce kalıplarınızdan arınmanın yolunu açacak tam günlük bu çalışmada siz ışığı arayanlarla birlikte olmak istiyoruz.

Bu seminerde;

Ömer Mutlugün'den Macro Cosmos-Micro Cosmos ilişkisi bağlamında evren ve insan ilişkisini dinleyecek ve sonrasında kulaklıklarla binaural frekans verilerek teta frekansında hipnotik meditasyon deneyimi yaşanacak…

Sufi dönüşlerine yeni bir soluk getiren uluslarası sanatçımız, Dervish In Progress'in kurucusu Ziya Azazi gösterisinin ardından, Sufi dönüşün felsefesini anlatacak. 

Ayrıca katılımcılar 'Hipnotik Teta Meditatif Dönüş' deneyimleyecekler...

Meriç Fıratlı'nın gong, tibet kaseleri ve klasik müzik enstrümanları eşliğinde yaptıracağı 'ses banyosu' ve meditatif müzik ziyafeti ile rahatlama imkanı sunulacak...

Hücrelerin yapısı, nasıl çalıştıkları ve hastalıklarla ilişkisi tıp doktorumuz tarafından açıklanacak...

AFRİKAN DJEMBE GRUBU ile de Trans tribal dans eşliğinde kundalini aktivasyonu yaparak enerjinizi yükselteceksiniz...

Alternatif müzik ziyafeti ile taçlandıracağımız harika bir 12 saat geçirmeye ne dersiniz...?

Meditatölye bünyesinde gerçekleştirilen 3 aylık eğitim dönemlerinde işlenen eğitimlerin tanıtımlarının da yapılacağı bu çalışmada, kadim bir çok öğretiyle de tanışma/hatırlama fırsatı bulacaksınız.

Kayıt için:

GELİŞİM İstanbul Danışmanlık Merkezinden Handan Atacık ile 05339208470 veya 05323355767 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Katılımcıların gelirken meditasyonlar için mat/şal/küçük battaniye, yastık getirmeleri, not almak için kağıt ve kalem bulundurmaları ve rahat kıyafetler giymeleri önerilir.

CVK PARK OTEL BOSPHORUS'ta yapılacak bu etkinliğin ücretine 2 kahve molası, tüm gün çay kahve servisi ve açık büfe öğle yemeği dahildir.

Ücret: 375 tl

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Kadıköy

Mekan : GELİŞİM İSTANBUL

Mekan Adresi : ADRES: Selim Ragıp Emeç Sok. Kafaoğlu Apt. No: 13 D: 6 SUADİYE
TEL: 0216 380 45 74 – 0533 920 84 70

Başlangıç Saati : 14.05.2017 09: 00: 00

Bitiş Saati : 14.05.2017 21: 00: 00

Kategori : Macro Cosmos-Micro Cosmos Evrenden Hücreye Hücreden Ruha Yolculuk

Tür : Seminer

Ücretlimi? : Hayır
Kaynak: Etkinlik.io

Haber Yayın Tarihi : 13.05.2017 08:34 İBB'nin Sitesinde Dikkat Çeken Atatürk Detayı Game Of Thrones'ta Arya Stark'ın Bekaretini Kaybetme Sahnesi Tepki Çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, YSK'nın İstanbul Kararına İlk Tepki: Bekleyeceğiz