Madame Tussauds Müzesi'nden Trump'a kötü haber - Son Dakika

Madame Tussauds Müzesi'nden Trump'a kötü haber

10.11.2020 15:15
Madame Tussauds Müzesi'nden Trump'a kötü haber, System.String[]

ABD Başkanı Donald Trump'ın balmumu figürü Demokrat rakibi Joe Biden'ın seçim galibiyetinin ardından, Londra'daki Madame Tussauds Müzesi'nde kıyafeti de değiştirildi.

ABD Başkanı Donald Trump'ın balmumu figürü Demokrat rakibi Joe Biden'ın seçim galibiyetinin ardından, Londra'daki Madame Tussauds Müzesi'nde kıyafeti de değiştirildi. Trump'ın balmumu figürüne golfçü kıyafeti giydirildi.

ABD'de 3 Kasım'da başkan Donald Trump ile Demokrat rakibi Joe Biden arasında gerçekleştirilen başkanlık seçiminde resmi olmayan sonuçlara göre ipi Biden göğüsledi. İngiltere'nin başkenti Londra'daki Madame Tussauds Müzesi'nden de Trump'a kötü haber geldi. Trump'ın Amerikan başkanı olarak tasarlanan balbumu heykeli seçimin ardından değiştirildi. Trump'ın müzedeki figürü resmi kıyafeti yerine leylak ve yeşil kareli pantolon ile uyumlu bir süveter içeren golf kıyafetiyle ziyaretçilere sergilendi. Londra'da bulunan Madame Tussauds Müzesi'nde dünyanın ünlü isimlerinin balmumundan yapılmış heykelleri sergileniyor.


Madame Tussauds Müzesi'nden Trump'a kötü haber
Madame Tussauds Müzesi'nden Trump'a kötü haber
Madame Tussauds Müzesi'nden Trump'a kötü haber
Madame Tussauds Müzesi'nden Trump'a kötü haber

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Madame Tussauds Müzesi'nden Trump'a kötü haber - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Survivor 2021'den bu hafta elenen yarışmacı belli oldu Boyunluk takan Hande Erçel hayranlarını korkuttu Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü 7 binden fazla kişiyi 150 milyon TL dolandıran çete üyelerinden 19'u tutuklandı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor