Maden işçilerine aşure dağıtıldı - Son Dakika

Maden işçilerine aşure dağıtıldı

24.09.2019 16:47
Maden işçilerine aşure dağıtıldı, System.String[]

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Armutçuk Müessesesi'nde çalışan maden işçilerine aşure dağıtıldı.

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Armutçuk Müessesesi'nde çalışan maden işçilerine aşure dağıtıldı.

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Armutçuk Şubesi ve TTK Armutçuk Müessese Müdürlüğünce 08.00-16.00 vardiyasından çıkan ve 16.00-00.00 mesaisine başlayan maden işçilerine aşure ikram edildi.

GMİS Armutçuk Şube Başkanı Ali Eşitmez, yaptığı konuşmada, muharrem ayının dayanışma, paylaşma ve muhabbet ayı olduğunu belirterek "Aşure günü vatandaşlarımızın kucaklaştığı, bir arada olduğu önemli ve anlamlı bir gündür. Zor şartlarda çalışan maden işçilerimizin birlik ve beraberliğini üst seviyede tutmak, onlara moral vermek, sorunlarının çözümüne katkı sağlamak bizlerin görevidir." diye konuştu.

Maden işçilerine aşure dağıtıldı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Maden işçilerine aşure dağıtıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Asgari ücret zammı için 4 Aralık'ta yapılacak ilk toplantı internet üzerinden gerçekleştirilecek BionTech CEO'su Şahin'den İngiltere'nin onay verdiği aşıyla ilgili ilk yorum: Son derece titiz çalıştık Çaykur Rizespor'un eski futbolcusu Abarhoun, 31 yaşında hayatını kaybetti İsmail Küçükkaya İmamoğlu'na suikast olayında resmi belgeyi canlı yayında okudu Tıp dünyası ABD'li anne ve kızını konuşuyor: Aralarında 1 yaş var İran'a karşı Türkiye'nin eline üç koz birden geçti! Doğal gazda büyük indirim kaçınılmaz oldu Pastane çalışanlarının kavgadan korkup dolaba saklandıkları anlar kamerada Yaralı kurye, zimmetli pantolonunun kesilmemesini istedi! Olay yerine gelen patron, duruma müdahale etti