Maden İşçisinin Delik Çorabı Yürek Dağladı - Son Dakika

Maden İşçisinin Delik Çorabı Yürek Dağladı

14.05.2014 18:28
Maden İşçisinin Delik Çorabı Yürek Dağladı

Soma'daki maden faciasında hayatını kaybeden işçinin delik çorapları, tüm Türkiye'nin yüreğini dağladı.

Türkiye, dünden beri son yılların en büyük felaketini yaşıyor. Manisa Soma'daki bir maden ocağında çıkan yangında zehirlenme sonucu 274 maden işçisi hayatını kaybetti. Ölü sayısının her saat arttığı Soma'dan yürek burkan kareler de bir bir geliyor. 

SÖZÜN BİTTİĞİ KARE

Maden İşçisinin Delik Çorabı Yürek Dağladı

O karelerden biri de hayatını kaybeden madencinin, kameralardan kaçmayan delik çorapları oldu. 

Tüm Türkiye'nin içini sızlatan bu kare, en fazla 1600 TL'ye yerin metrelerce altında ekmek parası kazanmaya çalışan maden işçilerinin yaşadığı zorlukları bir kez daha gözler önüne serdi.


 

YORUMLAR (22)
  • TÜRK MİLLETİNE HERŞEY MÜSTAHAK: ARkadaşlar mesele parti meselesi değil mesele TÜRK MİLLETİNİN CANININ NE KADAR UCUZ OLDUGU meselesidir.. israil bir askeri icin bir ülkeyi işgal ederken bir insanı öldü diye filistinden 100 müslümanın canını alırken bizim TÜRK VATANDAŞLARIMIZIN NE KIYMETİ VAR.. bunun AK PARTİ CHP VEYA MHP GİBİ PARTİLERLE ALAKASI YOK KİM OLSA OLACAGIN ÖNÜNE GECİLEMEZ CÜNKÜ TAŞERONLUK VE İŞÇİ HAKLARI YOK..hakkınımı savunuyorsun çıkışını veriyorlar.. HAKKINIMI SAVUNUYORSUN TAZMİNATSIZ CIKIŞ BEN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİYİM VE BİZİM SENDİKA KURMAMIZ VEYA HERANGİ BİR protesto yada iş bırakma hakkımız yok bırakırsan eger işten cıkartılırsın bunda iş vereninde sucu yok SENİN YERİNE YOLLANACAK ELEMAN GİTMEYECEK DESTEK OLACAK BAKIN OZAMAN iş verenler nasıl izaya geliyor ama yok bizimkiler anca kuyu kazar o gitmiyorsa yalakalık olsun diye gerekiyorsa daha ucuza calısıyoruz.. HERŞEY TÜRK MİLLETİNE MÜSTAHAK... Cevap Yaz 10 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Dünyanın en sinirli ülkeleri belli oldu! İşte Türkiye'nin sıralamadaki yeri Dünyanın en sinirli ülkeleri belli oldu! İşte Türkiye'nin sıralamadaki yeri Artvin Milli Parkı'nda vaşak foto-kapana yansıdı Artvin Milli Parkı'nda vaşak foto-kapana yansıdı TDP Genel Başkanı Sarıgül, Atina'da gazetecilere açıklama yaptı TDP Genel Başkanı Sarıgül, Atina'da gazetecilere açıklama yaptı
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Güncel Maden İşçisinin Delik Çorabı Yürek Dağladı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement