Madenli Yat Limanı ve Su Sporları Merkezinin Tanıtımı Yapıldı - Son Dakika

Madenli Yat Limanı ve Su Sporları Merkezinin Tanıtımı Yapıldı

11.06.2021 18:23
Madenli Yat Limanı ve Su Sporları Merkezinin Tanıtımı Yapıldı, System.String[]

Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel ve Suzan Şahin'in katılımlarıyla Madenli Yat Limanı ve Su Sporları Merkezinin tanıtımı yapıldı.

Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel ve Suzan Şahin'in katılımlarıyla Madenli Yat Limanı ve Su Sporları Merkezinin tanıtımı yapıldı.

11 Haziran 2021 Cuma günü saat 14. 00'de Arsuz İlçemizde gerçekleştirilen tanıtım organizasyonuna Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz ve Hatay Valisi Rahmi Doğan'ın yanı sıra, Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel ve Suzan Şahin, Vali Yardımcısı Yusuf İzci, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Fatih Tosyalı, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

Tanıtım öncesi basın açıklamasında bulunan Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Su Sporları Merkezinde rüzgar sörfü gibi daha çok spora ve eğitime yönelik faaliyetler olacağını dile getirerek "Buradan Türkiye ve dünyada madalya alan sporcuların yetişmesini ümit ediyorum. Biliyorsunuz Arsuz zaten sahilleri ve güzellikleriyle bilinen bir yer ama turizmi çeşitlendirmek, aktiviteleri çoğaltmak anlamında bölge için çok kıymetli bir yatırım. Burası aktif olarak kullanılacak ve çok talep görecektir. Bence Hatay sahillerinin kaderini değiştirecek bir yatırım olmuş ve buradaki gençlerimiz için de çok doğru, zamanlarını çok iyi bir şekilde geçirebilecekleri bir faaliyet olmuş. Ben bölgedeki turizm talebini de olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyorum. Bu tesisin hayata geçirilmesinde başta Sayın Valim olmak üzere tüm valilik çalışanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. " dedi.

Basın açıklaması sonrası Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz ve Vali Rahmi Doğan düzenlenen kano ve tekne yarışlarını izledi. Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz'un başlama düdüğünü çaldığı yarışmaların ardından dereceye giren sporculara Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz ve Vali Rahmi Doğan tarafından kupa ve çeşitli hediyeler verildi.

Kupa töreni sonrası sona eren tanıtım organizasyonun ardından Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Vali Rahmi Doğan, Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel ve Suzan Şahin İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'yı makamında ziyaret etti.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kaynak: Habermetre

Son Dakika Toplum Madenli Yat Limanı ve Su Sporları Merkezinin Tanıtımı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Survivor'da heyecan dolu anlar! Acun Ilıcalı'nın sürprizi İsmail Balaban'ı havalara uçurdu 00:41 Survivor'da heyecan dolu anlar! Acun Ilıcalı'nın sürprizi İsmail Balaban'ı havalara uçurdu Cüneyt Çakır'ın verdiği karar sonrası Cristiano Ronaldo çılgına döndü 23:04 Cüneyt Çakır'ın verdiği karar sonrası Cristiano Ronaldo çılgına döndü Ünlü oyuncu Merve Dizdar, eşinin rol arkadaşlarını Instagram'dan tek tek sildi 22:05 Ünlü oyuncu Merve Dizdar, eşinin rol arkadaşlarını Instagram'dan tek tek sildi
Eski Beşiktaşlı Ferrari'nin boşandığı eşi ayna karşısından üstsüz video paylaştı 21:41 Eski Beşiktaşlı Ferrari'nin boşandığı eşi ayna karşısından üstsüz video paylaştı Volkan Demirel'in eşi Zeynep'e Bodrum'daki tatil zehir oldu 20:28 Volkan Demirel'in eşi Zeynep'e Bodrum'daki tatil zehir oldu 10 yaşındaki oğlunu boğarak öldüren baba, cezaevinde intihar etti 19:25 10 yaşındaki oğlunu boğarak öldüren baba, cezaevinde intihar etti
Düğünlerde ikram dönemi yeniden başladı! Türkiye adım adım normalleşiyor 16:57 Düğünlerde ikram dönemi yeniden başladı! Türkiye adım adım normalleşiyor Kola sponsorluğuna meydan okumuştu! Ronaldo'nun kazancı 3 büyüklerden fazla 16:33 Kola sponsorluğuna meydan okumuştu! Ronaldo'nun kazancı 3 büyüklerden fazla
Advertisement