Madonna, Konya'daki Mevlana Türbesi'ni Ziyaret Edecek - Son Dakika

Madonna, Konya'daki Mevlana Türbesi'ni Ziyaret Edecek

03.03.2017 11:53

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, ünlü fotoğrafçı Mert Alaş ile birlikte Konya'daki daha önce şiirlerini seslendirdiği Mevlana'nın Konya'daki türbesini ziyaret edecek.

Sadece Türkler'in değil tüm dünyanın felsefesini yakından takip ettiği Mevlana aşkı, Madonna'yı iyice sardı. Mevlana'ya olan yakın ilgisiyle bilinen ABD'li şarkıcı, mayıs ayında yakın dostu fotoğrafçı Mert Alaş'la birlikte Türkiye'ye gelecek. Popçu, Mevlana Celaleddin Rumi'nin Konya'ya gelişinin 789. yıldönümü dolayısıyla düzenlenecek olan etkinliklere katılacak.

MADONNA KONYA'DAN SONRA DA BODRUM'A GEÇECEK

Daha önce Mevlana'nın şiirlerini seslendiren ve hatta 'Like A Prayer' şarkısının klibinde semazenlere yer veren Madonna, Konya'daki Mevlana Türbesi'ne gidecek. 2 günlük Konya ziyaretinin ardından Mert Alaş'la Bodrum'a geçecek olan ünlü şarkıcı, burada denizin ve güneşin tadını çıkaracak. Kiralayacağı lüks tekneyle de birkaç gün Ege'deki koyları gezecek olan Madonna, rotasını daha sonra dünya turnesi kapsamında gideceği İngiltere'ye çevirecek.

HOLLYWOOD'UN PEK ÇOK İSMİ MEVLANA'YA İLGİSİYLE BİLİNİYOR

58 yaşındaki şarkıcı, 2012 yılında İstanbul'daki konseri için Türkiye'ye gelmiş ve ülkemize hayran kaldığını dile getirmişti. Madonna'nın mayıs ayında gerçekleşmesi planlanan Türkiye ziyareti de şarkıcının hayranlarını şimdiden heyecanlandırdI. Bu arada Madonna'nın yanı sıra Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Russell Crowe, model Cara Delevingne, şarkıcı Chris Martin, Adriana Lima ve Demi Moore gibi daha birçok dünyaca ünlü yıldızın da Mevlana'ya olan ilgisi biliniyor.

Madonna, Konya'daki Mevlana Türbesi'ni Ziyaret Edecek

Son Dakika Magazin Madonna, Konya'daki Mevlana Türbesi'ni Ziyaret Edecek - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü