Maduro canlı yayında telefon numarasını paylaştı: Beni gruplarınıza ekleyin - Son Dakika

Maduro canlı yayında telefon numarasını paylaştı: Beni gruplarınıza ekleyin

30.11.2020 10:54

Venezuela lideri Maduro, "Beni tüm gruplarınıza dahil edin ve birlikte Venezuela gerçeğini savunmak için savaşalım" diyerek canlı yayında telefon numarasını paylaştı.

Maduro, yayınladığı video mesajda " Venezuela, 04262168871 numarası ile WhatsApp ve Telegram'daki fikir savaşına katılıyorum. Beni tüm gruplarınıza dahil edin ve birlikte Venezuela gerçeğini savunmak için savaşalım" ifadelerini kullandı.

PROFİLİNDE KENDİ FOTOĞRAFI VAR

Maduro'nun paylaştığı numaranın WhatsApp ile Telegram profillerinde de başkanın kendi fotoğrafının ve 'Venezuela Devlet Başkanı' ifadelerinin yer aldığı görüldü.

"BENİ BİNLERCE GRUPA DAHİL ETTİLER"

Maduro ayrıca, resmi Telegram kanalından yaptığı paylaşımda da "Duyarlılık muazzam oldu, beni binlerce gruba dahil ettiler" ifadesiyle kendisine gönderilen mesajların videosunu paylaştı.

Maduro canlı yayında telefon numarasını paylaştı: Beni gruplarınıza ekleyin

Son Dakika Dünya Maduro canlı yayında telefon numarasını paylaştı: Beni gruplarınıza ekleyin - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 24 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 140 kişi vefat etti, 5 bin 277 yeni vaka tespit edildi AK Partili kadın meclis üyesine hakaret eden belediye başkanı yardımcısı, görevden uzaklaştırıldı Avrupa Birliği, korona aşısı üreticilerine dava açmaya hazırlanıyor Biden'ın Beyaz Saray'a giden yolda "kara para" ile desteklendiği iddia edildi Hastaneye giderken direksiyon başında rahatsızlanan sürücü, yaşamını yitirdi Yılmaz Morgül Nişantaşı'nı ringe çevirdi! Gören bakakaldı Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti Wanda bu kez zafer kazandı! Cinsel ilişki kaseti nedeniyle tazminat ödeyecekler