Mahalle ve Köy Muhtarları Bilgilendirdi - Son Dakika

Mahalle ve Köy Muhtarları Bilgilendirdi

Kofçaz ilçesinde, mahalle ve köy muhtarlarına, değişen hayvancılık yönetmeliği hakkında bilgiler verildi.

Mahalle ve Köy Muhtarları Bilgilendirdi, System.String[]

Kofçaz ilçesinde, mahalle ve köy muhtarlarına, değişen hayvancılık yönetmeliği hakkında bilgiler verildi.

Kofçaz Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce düzenlenen toplantıda, mahalle ve köy muhtarları, 17 Aralık 2011 tarihinde yürürlüğe giren, "Yurt İçinde Canlı Hayvan ve Hayvansal Ürünlerin Nakilleri Hakkındaki" yönetmelik hakkında bilgilendirildi.

Kaymakam Enver Özderin, insan sağlığını korumak için hayvan sağlığını korumak zorunda olunduğunu, bunun için muhtarların ve tarım kuruluşlarının yardıma hazır halde beklediğini belirtti.

Veteriner hekimler Yalçın Acar ve Erkan Bakan, bir sunum yaparak, değişen yönetmelik hakkında bilgi verdi.

Kofçaz Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Hüseyin Yığın da muhtarların sorularını yanıtladı.

- KIRKLARELİ

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:40 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Mahalle ve Köy Muhtarları Bilgilendirdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan'dan ağır darbe yiyen Ermenistan'dan Türkiye'ye küstah suçlama: Asker ve F-16 ile yardım ediyorlar Son Dakika: Meclis'ten Ermenistan'a ortak tepki: Türkiye, Azerbaycan'ın yanında olmaya devam edecektir Komşusunun eşinden çocuk yapan Cengiz K.'nın 2 yıl önceki skandal paylaşımı ortaya çıktı Dağlık Karabağ'ı ziyaret eden Ermenistan Savunma Bakanı Davit Tonoyan'ın endişeli tavırları dikkatlerden kaçmadı Ermenistan, cepheden kaçan askerlerine karşı silah kullanma emri verdi Marmara ve Karadeniz bölgesinde yaşayanlar ciddi risk altında! Ölümcül sinek için aşı çalışmaları başladı Kuzenlerin 'kız kaçırma' kavgası kanlı bitti İngiltere'nin ilk eşcinsel çifti bebek sahibi oldu