Mahalleleri için 3 ayda bir toplanıyorlar - Son Dakika

Mahalleleri için 3 ayda bir toplanıyorlar

01.10.2019 16:55
Mahalleleri için 3 ayda bir toplanıyorlar, System.String[]

Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Menteş Mahallesi sakinleri muhtar başkanlığında her 3 ay da bir toplanıp mahallenin sorunlarını konuşup çözümleri için istişarede bulunuyorlar.

Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Menteş Mahallesi sakinleri muhtar başkanlığında her 3 ay da bir toplanıp mahallenin sorunlarını konuşup çözümleri için istişarede bulunuyorlar. Muhtar başkanlığında yapılan 22. toplantı 45 hane temsilcisinin katılımıyla gerçekleşti..

Milas'ın Menteş Mahallesi alışılagelmişin dışında etkinliklere imza atıyor. Muhtarlıkta 2. dönemini yaşayan Muhtar Bayram Arıcı mahalle sakinlerini zaman zaman toplayarak dertlerini dinleyip mahalle için hizmet ve sorunlar anlamında istişarede bulunuyor. Bu kapsamda 3 ayda bir yapılan mahalle toplantılarının 22'ncisi bu hafta sonu Remzi Ozan-Mehmet Kadıoğlu İlk Okulunda gerçekleşti.

Eylül ayı çalışmalarının ele alındığı toplantının gündemi ise şuanda mahallede süren kadastro çalışmaları oldu. Çalışmanın mahallede memnuniyetle karşılandığının ifade edildiği toplantıda Aydem ve Belediye çalışmaları da değerlendirildi.

Mahalle Muhtarı Bayram Arıcı yapılan toplantıyla ilgili olarak; "Amacımız Menteş mahallemizi çağdaş bir yaşam alanına el birliği ile dönüştürmek. Bu güne kadar 22. toplantımızı yaptık. İş yoğunluğuna göre katılımlar oldukça memnuniyet verici. Mahallemizi ortak akılla yönetmeye gayret gösteriyoruz. Bu kapsamda Eylül ayında köy halkımla sorunlarımızı istişare ettik. Daha güzel Menteş için elele hep beraber çalışıyoruz. Bu yıl amacımız köyümüzde devam eden 22 A kadastro ölçüm çalışması. Mevcut yolların korunması ve arazilerin kaymalarının önlenmesi amacıyla yürütülen çalışmada vatandaşlarımızın da düşüncesi alındı." diyerek emeği geçenlere teşekkür etti. - MUĞLA

Mahalleleri için 3 ayda bir toplanıyorlar
Mahalleleri için 3 ayda bir toplanıyorlar
Mahalleleri için 3 ayda bir toplanıyorlar

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Mahalleleri için 3 ayda bir toplanıyorlar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Korona aşısını bulan Uğur Şahin ve Özlem Türeci BM Genel Kurulu'nda konuştu! Aşıyı buluş sürecini anlattılar Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?