Mahsur Kalan Araçları Kurtarmaya Giden İl Özel İdaresi Ekibi de Mahsur Kaldı - Son Dakika

Mahsur Kalan Araçları Kurtarmaya Giden İl Özel İdaresi Ekibi de Mahsur Kaldı

18.02.2012 16:35
Mahsur Kalan Araçları Kurtarmaya Giden İl Özel İdaresi Ekibi de Mahsur Kaldı, System.String[]

Kar yağışları nedeniyle yolu ulaşıma kapanan Bitlis-Mutki ilçesine bağlı Aşağıkaraboya Köyü'ne giden beş araç mahsur kaldı.

Kar yağışları nedeniyle yolu ulaşıma kapanan Bitlis- Mutki ilçesine bağlı Aşağıkaraboya Köyü'ne giden beş araç mahsur kaldı.

Ekipler, Mutki Aşağıkaraboya ile Kömüryakan Köyü arasında mahsur kalan 5 minübüse, uzun uğraşlar sonucu gece saat 24.00 sıralarında ulaştı. Mahsur kalan araçları kurtarmaya giden İl Özel İdaresi ekibi de mahsur kaldı. Kar yağışı nedeniyle karla mücadele ekipleri de tipi yüzünden mahsur kalınca, ikinci bir ekip olay yerine gelip 5 minübüsü ve karla mücadele ekiplerini kurtardı.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Yanık, "Şu an tipi yaşandığı için makinelerimiz zorlanıyor. Ekip olarak yolu dün gece açmıştık, aradan 3 saat geçmesiyle tipiden dolayı yine kapandı ve vatandaşlar burada mahsur kaldı." dedi.

Araçlarda bulunan vatandaşlar, 3 km yakında bulunan köy evlerine sığınırken, olay yerinde olumsuz bir durum yaşanmadı. Araçlarda mahsur kalan vatandaşlar umutlarını kestiklerini söylediler, araçlar kurtarıldıktan sonra rahat bir nefes alan vatandaşlar teşekkürlerini iletti.

Mahsur Kalan Araçları Kurtarmaya Giden İl Özel İdaresi Ekibi de Mahsur Kaldı
Mahsur Kalan Araçları Kurtarmaya Giden İl Özel İdaresi Ekibi de Mahsur Kaldı
Mahsur Kalan Araçları Kurtarmaya Giden İl Özel İdaresi Ekibi de Mahsur Kaldı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Mahsur Kalan Araçları Kurtarmaya Giden İl Özel İdaresi Ekibi de Mahsur Kaldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var