Mahsur Kalanlara İnegöl Köfte Dağıtıldı - Son Dakika

Mahsur Kalanlara İnegöl Köfte Dağıtıldı

17.02.2012 19:36
Mahsur Kalanlara İnegöl Köfte Dağıtıldı, System.String[]

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir TIR'ın yan dönmesi sonucu trafiğe kapanan Mezitler Mevkii'ndeki karayolu yaklaşık 7 saat süren çalışmanın ardından Karayolları 14.Bölge ekiplerince saat 18.30'da kısmen trafiğe açıldı.

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir TIR'ın yan dönmesi sonucu trafiğe kapanan Mezitler Mevkii'ndeki karayolu yaklaşık 7 saat süren çalışmanın ardından Karayolları 14. Bölge ekiplerince saat 18.30'da kısmen trafiğe açıldı. Bu güzergahta yolculuk yapan TIR ve kamyonların geçişine izin verilmedi.

Bu arada yolun kapalı olması nedeniyle oluşan 5 kilometrelik kuyrukta bekleyen sürücüler ve yakınları zor anlar yaşadılar. İnegöl kaymakamlığı yolda bekleyen kişilere, polis ve jandarma yardımı ile hazırlattığı bin adet ekmek arası İnegöl Köfte ve ekmek dağıttı.

Mahsur Kalanlara İnegöl Köfte Dağıtıldı
Mahsur Kalanlara İnegöl Köfte Dağıtıldı
Mahsur Kalanlara İnegöl Köfte Dağıtıldı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Mahsur Kalanlara İnegöl Köfte Dağıtıldı - Son Dakika


Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım