Makine Mühendisleri Odası 61 Yaşına Girdi - Son Dakika

Makine Mühendisleri Odası 61 Yaşına Girdi

20.12.2015 15:46
Makine Mühendisleri Odası 61 Yaşına Girdi, System.String[]

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi üyeleri geleneksel gecede buluştu.

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi üyeleri geleneksel gecede buluştu. Meslek yaşamlarında 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55 ve 60. yıllarını dolduran makine mühendislerine plaket verildi.

Makine Mühendisleri Odası Samsun Şubesi plaket töreni ve 61. yıl kutlamasını Fuar İçi Neco Tesislerinde düzenledi. Geceye, Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Kemal Zeybek, Samsun Vali Yardımcısı Mehmet Ali Yıldırım, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, SASKİ Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mevlüt Özen, KOSGEB Müdürü Ahmet Dursunoğlu, SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan, Mimarlar Odası Samsun Şubesi Başkanı İshak Memişoğlu, İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, Makina Mühendisleri Odası Amasya Temsilcilik İl Yürütme Kurulu Başkanı Ahmet Gökhan Erdem, Makina Mühendisleri Odası Tokat Temsilcilik İl Yürütme Kurulu Başkanı Vedat Yaşar, Makina Mühendisleri Odası Ordu Temsilcilik İl Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Onur, Makina Mühendisleri Odası Sinop Temsilcilik İl Yürütme Kurulu Başkanı Ahmet Soysal, Makina Mühendisleri Odası Merzifon İlçe Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı Sabri Helvacı, oda üyeleri ve aileleri katıldı.

Geleneksel gecede konuşma yapan Makine Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, Amasya, Çorum, Ordu, Sinop, Tokat ve Samsun'u kapsayan MMO Samsun Şubesinin 2 bin 76 üye, 510 öğrenci üyeye ulaştığını, üyelere ve halka vermekte olan hizmetlerin 15'i makine mühendisi olmak üzere 25 kişilik kadro ile sürdürüldüğünü söyledi. Gürkan, yasal mevzuat değişiklikleri, hizmet alanlarımıza yabancı ve yerli özel sektör kuruluşlarının girmesiyle daralan gelir bütçesini birlikte düşünen, birlikte karar veren, birlikte uygulamaya geçerek süreci birlikte değerlendiren inovatif ve katılımcı yönetim anlayışıyla sürdürülebilir bir yapıya getirdiklerini söyledi. Kadir Gürkan, köklü bir geçmişe sahip olan odanın ve şubenin üyelerimizle el ele bu süreci de başarıyla atlatarak üreten, sanayileşen, kalkınan ve demokratikleşen Türkiye için çalışmalarına devam edeceklerini hatırlattı.

Samsun Vali Yardımcısı Mehmet Ali Yıldırım, 61. yılını kutlayan odayı tebrik ederek, meslekte hizmet yıllarını doldurarak plaket almaya hak kazanan oda üyelerini çalışma yaşamlarında başarılar diledi. Geleneksel gecede konuşma yapan Samsun Milletvekili Fuat Köktaş da üyelere tebriklerini iletti.

Plaket töreninin ardından devam eden müzik dinletisinde sanatçı Cansu Çebi ve Yonca Lodi sahneye çıktı. - SAMSUN

Makine Mühendisleri Odası 61 Yaşına Girdi
Makine Mühendisleri Odası 61 Yaşına Girdi
Makine Mühendisleri Odası 61 Yaşına Girdi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Makine Mühendisleri Odası 61 Yaşına Girdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İçişleri Bakanı Soylu, cinayete kurban giden kadın sayısını açıklayıp isyan etti: Erkeklere sesleniyorum, kendinize gelin! Juventus Sportif Direktörü Paratici'den Merih Demiral kararı: Planlarımızı onun üstüne yaptık İmamoğlu'ndan tüyler ürperten iddia: İstanbul'da vefat sayısı 450'lere koşuyor, definlere yetişemiyoruz Türkiye'de Çin aşısı ücretsiz uygulanacak, diğer üreticilerin aşıları ise eczanelerden para ile alınabilecek Yusuf Yazıcı'nın performansı Fransa basınında gündem oldu Eski sevgilisinin oğlu tarafından darbedilen kadın: Bana kafa ve yumruk attı, ardından dövdü Aracını satmakta anlaştığı kişinin "Parayı EFT ile gönderiyorum" sözüne inanınca dolandırıldı Evli kadın saplantılı sapığın tecavüzüne uğradı, o görüntüler kocasına gönderilince soluğu mahkemede aldı