Malatya'da Adli Belge İnceleme Sertifika Programı Düzenlendi - Son Dakika

Malatya'da Adli Belge İnceleme Sertifika Programı Düzenlendi

26.10.2015 14:33
Malatya'da Adli Belge İnceleme Sertifika Programı Düzenlendi, System.String[]

Malatya Grup Başkanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanı Prof. Dr. Osman Celbiş koordinatörlüğünde Adli Belge İnceleme Sertifika Programı düzenlendi.

Malatya Grup Başkanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanı Prof. Dr. Osman Celbiş koordinatörlüğünde Adli Belge İnceleme Sertifika Programı düzenlendi.

Bir otelde 3 gün boyunca süren program kapsamında 66 adli tıp uzman ve asistanı, 100'den fazla gerçek olgu üzerinden imza ve mühür incelemesi, sahtecilik ve grafoloji konularında eğitim aldı.

Emekli grafoloji uzmanı Ali Öztürk ile grofolog Uzmanı Dr. Fatih Şen'in eğitimci olarak katıldığı program kapsamında uzman ve asistanlara 100 saat boyunca eğitim verildi. Adli Belge İnceleme Sertifika Programı sonunda tüm kursiyerler sınavı başarıyla geçerek sertifikalarını aldı.

Malatya Grup Başkanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanı Prof. Dr. Celbiş, programın Türkiye'de ilk kez yapıldığını belirterek, kursiyerlere hayırlı olmasını diledi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Malatya'da Adli Belge İnceleme Sertifika Programı Düzenlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Arınç'ın istifa metninde dikkat çeken ifadeler var: Yargı, ekonomi ve başka alanlarda reformlara ihtiyaç var