Biri 14 diğeri 20 yaşında! Dolaşmak için evden çıkan kız kardeşler sırra kadem bastı - Son Dakika

Biri 14 diğeri 20 yaşında! Dolaşmak için evden çıkan kız kardeşler sırra kadem bastı

03.08.2021 17:38

Malatya'da önceki gün evden dolaşmaya diye çıkan 20 yaşındaki Aslı ile 14 yaşındaki Büşra Özgül kardeşlerden 1 gündür haber alınamıyor. Tedirgin şekilde bekleyen aileleri, kızlarının bir an önce bulunmasını istiyor.

Malatya'da önceki gün evden çıktıktan sonra kendilerinden bir daha haber alınamayan Aslı (20) ile Büşra Özgül (14) kardeşlerden herkes iyi haber bekliyor.

Biri 14 diğeri 20 yaşında! Dolaşmak için evden çıkan kız kardeşler sırra kadem bastı

"ÜZÜLDÜK VE KAHROLDUK"

Kızlarının hayatından endişe ettiklerini belirten Yıldız Özgül, "Kızlarım sağ salim evlerine dönsünler çünkü üzüldük kahrolduk ve çok kötüyüz" dedi.

Biri 14 diğeri 20 yaşında! Dolaşmak için evden çıkan kız kardeşler sırra kadem bastı

DOLAŞMAYA ÇIKACAKLARINI SÖYLEDİLER

Kent merkezinde oturan, yaz aylarını ise Doğanyol ilçesine bağlı Damlu Mahallesi'ndeki evlerinde geçiren Özgül ailesinin kızları Aslı ve Büşra Özgül, dün öğle saatlerinde çevrede gezintiye çıkacaklarını belirterek babaları Mehmet Özgül'den izin alıp, dışarı çıktı. Kız kardeşler geri dönmeyince aile aramaya çıktı. Kızlarına ulaşamayan Mehmet Özgül, karakola başvurdu.

"KAÇMALARI İÇİN HİÇBİR SEBEP YOK"

Bunun üzerine polis ve jandarma ekipleri kayıp kardeşleri bulmak için çalışma başlattı. Kızlarının bir an önce bulunmasını isteyen Yıldız Özgül, "Kaçmaları için hiçbir sebep yok. İkisinin de telefonu yok, kullanmıyorlar. Dünden beri öldüm bittim. Kızlarım sağ salim evlerine dönsünler" dedi.

Biri 14 diğeri 20 yaşında! Dolaşmak için evden çıkan kız kardeşler sırra kadem bastı
Biri 14 diğeri 20 yaşında! Dolaşmak için evden çıkan kız kardeşler sırra kadem bastı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Biri 14 diğeri 20 yaşında! Dolaşmak için evden çıkan kız kardeşler sırra kadem bastı - Son Dakika


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Survivor'ın eski yarışmacısı Ezgi Avcı, basketbolcu eşinden boşandı! Dava 5 dakika sürdü 13:41 Survivor'ın eski yarışmacısı Ezgi Avcı, basketbolcu eşinden boşandı! Dava 5 dakika sürdü Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılan Ankara-Niğde otoyolu, 10 bin kişiye istihdam sağlayacak 13:21 Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılan Ankara-Niğde otoyolu, 10 bin kişiye istihdam sağlayacak Kahvehanede çıkan yangında, okey onayan müşteriler yerinden bile kalkmadı 12:26 Kahvehanede çıkan yangında, okey onayan müşteriler yerinden bile kalkmadı
Pansuman için gittiği hastanede hayatın kaybeden kadının ölümüyle ilgili 6'sı doktor 7 kişiye 5 milyon liralık dava açıldı 12:22 Pansuman için gittiği hastanede hayatın kaybeden kadının ölümüyle ilgili 6'sı doktor 7 kişiye 5 milyon liralık dava açıldı DSÖ, Delta varyantı ile Mu varyantını karşılaştırdı! Ülkemizde yüzde 90'ı geçen Delta ile ilgili korkutan sözler 11:48 DSÖ, Delta varyantı ile Mu varyantını karşılaştırdı! Ülkemizde yüzde 90'ı geçen Delta ile ilgili korkutan sözler TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken: Gıda ürünlerinde gramaj hilesi yapılıyor, bu durumlara karşı uyanık olunmalı 10:14 TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken: Gıda ürünlerinde gramaj hilesi yapılıyor, bu durumlara karşı uyanık olunmalı
CHP Denizli Gençlik Kolları Başkanı'ndan skandal sözler: Erdoğan'ın fotoğrafını makamına asanın kolunu bacağını kırarım 09:37 CHP Denizli Gençlik Kolları Başkanı'ndan skandal sözler: Erdoğan'ın fotoğrafını makamına asanın kolunu bacağını kırarım Lise öğrencileri tarafından mezarlıkta bulunan bebekle ilgili ifadeler ortaya çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık 09:32 Lise öğrencileri tarafından mezarlıkta bulunan bebekle ilgili ifadeler ortaya çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık
Advertisement