Malatya'da Okur Yazar Buluşmaları - Son Dakika

Malatya'da Okur Yazar Buluşmaları

27.03.2018 16:38
Malatya'da Okur Yazar Buluşmaları, System.String[]

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından düzenlenen okur yazar buluşmaları devam ediyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından düzenlenen okur yazar buluşmaları devam ediyor.

Program kapsamında öğrencilerle bir araya gelen yazar Vural Kaya, Kernek Külliyesi ile Melekbaba Semt Konağı'nda okurlarıyla buluştu.

Kaya, öğrencilerle söyleşide bulunurken, ilk ve ortaokul çağındaki öğrencilerin katıldığı programların sonunda kitap imza etkinliği düzenlendi.

İçişleri Bakanlığı projesi ile Kentsel Gelişim Derneği işbirliğinde düzenlenen programda Kaya, öğrencilere kitaplarını imzaladı.

Kentin, okuma seviyesi yüksek illerinden bir tanesi olduğunu belirten Kaya, belediyenin, okuma kültürü güzel olan bu şehirde çocuklar ve gençlerin üzerinden okumaya yeniden ivme kazandırması örnek alınması gereken bir davranış olduğunu ifade etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Malatya'da Okur Yazar Buluşmaları - Son Dakika


Son Dakika

Beşiktaş'a döneceği konuşulan Tosic, Guangzhou ile yollarını ayırdı Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu "Aşı" gündemiyle toplanan Bilim Kurulu toplantısı sona erdi Kastamonu Belediye Başkanı, artan vakalar sonrası uyardı: Rakamlarımız hiç bu kadar yüksek olmamıştı Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu ABD'den Atlantik'te Rusya'ya karşı donanma hamlesi! Dünyanın en büyük askeri deniz üssü harekete geçiyor Son Dakika: Türkiye'de 2 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 193 kişi vefat etti, 31 bin 923 yeni vaka tespit edildi Çavuşoğlu'ndan Türkiye'yi hedef alan Pompeo'ya sert tepki: ABD, Suriye'deki terörist oluşumları destekliyor