Malatya'da Yöresel Ürünler Fuarına Yoğun İlgi - Son Dakika

Malatya'da Yöresel Ürünler Fuarına Yoğun İlgi

18.12.2018 17:40

Malatya'da yöresel ürünler fuarına yoğun ilgiMALATYA - Malatya'da açılan İl İl Yöresel Ürünler Fuarı'na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Malatya'da yöresel ürünler fuarına yoğun ilgi

MALATYA - Malatya'da açılan İl İl Yöresel Ürünler Fuarı'na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Malatya'da Doğa Cadde Alışveriş Merkezi'nde açılan yöresel ürünler fuarında her ilden ve her yöreden ayrı ayrı lezzetler sunuluyor. 1 Ocak tarihine kadar birbirinden farklı lezzetlerin satışa sunulacağı fuara Malatyalılar da yoğun ilgi gösteriyor.

AVM'nin girişinde açılan fuarda özellikle yerel lezzetleri bulmak mümkün. Her ilin kendine has ürününün satışa çıkarıldığı fuarda fiyatlar da piyasa fiyatlarının altında tutuluyor. Fuara katılan firmalar, özellikle farklı lezzetler arayan Malatyalıları mutlaka fuara beklediklerini söylediler.

Fuarın müşterileri ise, dışarıya göre daha ucuz olan ürünleri temin etme adına bu tür fuarların önemli olduğunu dile getirdiler.

Malatya'da Yöresel Ürünler Fuarına Yoğun İlgi
Malatya'da Yöresel Ürünler Fuarına Yoğun İlgi
Malatya'da Yöresel Ürünler Fuarına Yoğun İlgi
Malatya'da Yöresel Ürünler Fuarına Yoğun İlgi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Malatya'da Yöresel Ürünler Fuarına Yoğun İlgi - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Milli Savunma Bakanlığı, ABD'nin S-400'lerle ilgili sığındığı tek bahaneyi çürüttü: NATO sistemine entegre edilmeyecek Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Uçuruma yuvarlanan otomobil hurdaya döndü! Feci kazada anne ve kızı yaşamını yitirdi Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı