Malatya Hekimhan'da Deprem Oldu - Son Dakika

Malatya Hekimhan'da Deprem Oldu

29.06.2022 22:40
Malatya Hekimhan'da Deprem Oldu

Malatya’nın Hekimhan ilçesinde deprem oldu. Depremin büyüklüğünü AFAD 4.5, Kandilli Rasathanesi ise 4.4 olarak açıkladı.

Malatya'nın Hekimhan ilçesinde deprem oldu. Depremin büyüklüğünü AFAD 4.5, Kandilli Rasathanesi ise 4.4 olarak açıkladı.

Malatya'nın Hekimhan ilçesinde bugün saat 22: 04'te deprem meydana geldi. AFAD, depremin büyüklüğünü 4.5, derinliğini ise 15,05 kilometre olarak duyurdu.

Kandilli Rasathanesi ise depremin merkezini Malatya'nın Hekimhan ilçesinde bulunan Karapınar mahallesi, büyüklüğünü 4.4 ve derinliğini 6,5 kilometre olarak bildirdi.

YORUMLAR
500
Bakan Soylu Akreditasyon ve Destek AFAD Gönüllüleri Sertifika Teslim Töreni'nde konuştu Açıklaması Bakan Soylu Akreditasyon ve Destek AFAD Gönüllüleri Sertifika Teslim Töreni'nde konuştu Açıklaması Ankara'da deprem tatbikatı yapılacak Ankara'da deprem tatbikatı yapılacak Türkiye genelinde eş zamanlı 'çök-kapan-tutun' tatbikatı yapılacak Türkiye genelinde eş zamanlı 'çök-kapan-tutun' tatbikatı yapılacak
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Malatya Hekimhan'da Deprem Oldu - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement