Malatya'nın Ana Artellerinde Tek Yön Uygulaması Başladı - Son Dakika

Malatya'nın Ana Artellerinde Tek Yön Uygulaması Başladı

09.01.2012 13:21
Malatya'nın Ana Artellerinde Tek Yön Uygulaması Başladı, System.String[]

başladı.Hasanbey ve Cengiz Topel Caddeleri'nden, Kernek Meydanı'na kadar (doğu istikametine doğru), gidiş, Hasanbey-Cengiz Topel Caddeleri'nin alt kısmında bulunan Şeker Sokak'tan başlayarak Evliyaoğlu Sokak-Beydağı Sokak 1.Ara-Özden Sokak-İpekçi Sokak-Velioğlu Sokak ve Zapçıoğlu Caddesi 2.Sokağa kadar (batı istikametine doğru) geliş tek yön uygulaması bu sabahtan itibaren başladı.

Malatya 'da, bugünden itibaren,

şehrin ana artellerinden olan Hasanbey ve Cengiz Topel caddelerinde tek yön uygulamasına

başladı.

Hasanbey ve Cengiz Topel Caddeleri'nden, Kernek Meydanı'na kadar (doğu istikametine doğru), gidiş, Hasanbey-Cengiz Topel Caddeleri'nin alt kısmında bulunan Şeker Sokak'tan başlayarak Evliyaoğlu Sokak- Beydağı Sokak 1. Ara-Özden Sokak-İpekçi Sokak-Velioğlu Sokak ve Zapçıoğlu Caddesi 2. Sokağa kadar (batı istikametine doğru) geliş tek yön uygulaması bu sabahtan itibaren başladı.

Tecde Mahallesi'ne çalışan minibüsçülerden Turgut Karaaslan, bu uygulamadan memnun olmadıklarını ve yolcu sayılarının düştüğünü belirtirken, bu konuda belediyeye tepki gösterdi.

Malatya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Kent Trafik'in aldığı bu karara özellikle minibüsçüler tepki gösterirken, "Yolu neden daralttılar? Yolcularımız nerede bekleyecek bilemiyorlar. Yol buna müsait değildir. Yol daraltıldı. Yolcu da biz de sıkıntı çekiyoruz" dediler. - MALATYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Malatya'nın Ana Artellerinde Tek Yön Uygulaması Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü