Malatya Valisi Şahin'e Ziyaret - Son Dakika

Malatya Valisi Şahin'e Ziyaret

07.09.2012 10:26
Malatya Valisi Şahin'e Ziyaret, System.String[]

Malatya Işık Kadınlar Derneği Başkanı Aysel Çelikyay ve yönetim kurulu üyeleri, Malatya Valisi Vasip Şahin'i ziyaret etti.

Malatya Işık Kadınlar Derneği Başkanı Aysel Çelikyay ve yönetim kurulu üyeleri, Malatya Valisi Vasip Şahin'i ziyaret etti.

Dernekten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Vasip Şahin, ziyarette yaptığı konuşmada, sivil toplum örgütlerinin önemine vurgu yaptı.

Kadınların sivil toplum örgütleri içindeki ve sosyal yaşamdaki yerine dikkat çeken Şahin, bu anlamda derneğin çalışmalarının önem arz ettiğini belirtti.

Aysel Çelikyay da, Malatya Valiliği'ne yeni atanan Şahin'e görevinin hayırlı olmasını dileyerek derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Amaçlarının kadınların toplumda aktif olmaları olduğunu kaydeden Çelikyay,

"Kadınlar için bilgi ve beceri kursları açıyoruz. Bu yıl da bir projemiz Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında desteklenecek" dedi.

Muhabir: Yeter Erdine

Yayıncı: Cemal Coşkun - MALATYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Malatya Valisi Şahin'e Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı gözyaşları için veda etti Azerbaycan ile Ermenistan'ın üzerinde anlaştığını açıkladığı insani amaçlı geçici ateşkes yürürlüğe girdi Fenerbahçeli futbolcular, Trabzonspor galibiyetinin ardından şampiyonluk şarkıları söyledi Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 6 maçta 6 gol atan Alanyasporlu Davidson, Süper Lig gol krallığında zirveye oturdu