Son Dakika Haberleri: Malazgirt'te Hem Toplantısı

Malazgirt'te Hem Toplantısı

11 gün önce

Malazgirt Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından "Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu" toplantısı düzenlendi.

Malazgirt'te Hem Toplantısı, System.String[]
 Malazgirt Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından "Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu" toplantısı düzenlendi.

Malazgirt Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantıda konuşan Malazgirt Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fehmi İbek, bir yılda yaptıkları yapacakları çalışmaları anlattı.

Geçen eğitim ve öğretim yılında hayat boyu öğrenmede ülkedeki nüfus oranına göre yüzdelik dilimini yakaladıklarını belirten İbek, "Kurslarımıza katılan ve başarılı olan her kursiyere katılım belgesi verdik. Ayrıca, kadınlara yönelik el sanatları, giyim, dikiş ve spor kursları açtık." dedi.

Toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Samet Tonga, İlçe Milli Eğitim Müdürü Vedat Kaya, kurum amirleri ve okul müdürleri katıldı.Cüneyt Arkın'ın Zor Anları! Hayranı Yüzünden Az Kalsın Sahnede Düşüyordu Çocuklar Duymasın'ın Yeni Havuç'u Alay Konusu Oldu, Yapımcı Eleştirilere Anında Cevap Verdi

Terörist Başı Müslim'in Yakalanmasına Erdoğan'dan İlk Yorum!