Malazgirt'te Yeniden Refah Partisi'nden ihtiyaç sahiplerine yardım - Son Dakika

Malazgirt'te Yeniden Refah Partisi'nden ihtiyaç sahiplerine yardım

19.05.2020 12:06
Malazgirt'te Yeniden Refah Partisi'nden ihtiyaç sahiplerine yardım

Yeniden Refah Partisi Malazgirt İlçe Başkanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ihtiyaç sahiplerine yardımında bulunuyor.

Yeniden Refah Partisi Malazgirt İlçe Başkanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ihtiyaç sahiplerine yardımında bulunuyor.

İlçe Başkanı Bayram Kartal, yaptığı açıklamada, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın talimatıyla hazırladıkları, içerisinde nakdi yardımların bulunduğu zarfları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ettiklerini belirtti.

Parti olarak her zaman birlik ve beraberliğin tesisi ve hayrın şerre galip gelmesi için yardımlaştıklarını anlatan Kartal, "Bu ilçede her muhtaca koşmak boynumuzun borcudur düsturuyla her zaman özünde yardımlaşma ve dayanışma duygularını barındıran bu kadim ve tarihi ilçemizin emrinde olacağız. Rabbim bu hayra vesile olan başta il ve ilçe yönetimlerimiz olmak üzere herkesten razı olsun" diye konuştu.

YORUMLAR
500
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan: '(Gazze) Müslüman ülkelerin yetkililerini gerekli fiili önlemleri almaları hususunda göreve davet... Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan: '(Gazze) Müslüman ülkelerin yetkililerini gerekli fiili önlemleri almaları hususunda göreve davet... AK Parti İstanbul'da saha çalışmalarını artırdı AK Parti İstanbul'da saha çalışmalarını artırdı Alevi Vakıfları Federasyonu Başkanı Doğan: 'Alevi Kurumlarını Sindirmeye, Korkutmaya Yönelik Saldırıları Kınıyoruz' Alevi Vakıfları Federasyonu Başkanı Doğan: 'Alevi Kurumlarını Sindirmeye, Korkutmaya Yönelik Saldırıları Kınıyoruz'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Malazgirt'te Yeniden Refah Partisi'nden ihtiyaç sahiplerine yardım - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement