Malkara'da "kaynakçılık kursu" açıldı - Son Dakika

Malkara'da "kaynakçılık kursu" açıldı

12.02.2020 11:36
Malkara'da

Malkara ilçesinde "tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde kaynakçılık" kursu açıldı.

Malkara ilçesinde "tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde kaynakçılık" kursu açıldı.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Trakya Sosyal Gelişim ve Gençlik Derneğince, Malkara Aile Yaşam Merkezinin salonunda açılan kursta, iş sağlığı ve iş güvenliği, meslek hastalıkları, çalışma ortamı, iş ekipmanları, kişisel koruyucu donanımlar, elektrik kaynağı, ark kaynağı, kaynak makineleri, kaynak makinesi donanımları, oksijen kaynağı ve gaz altı kaynağı konularında eğitim verilecek.

Malkara Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi öğretmenleri Engin Yenice ve Mutlu Varna tarafından verilen eğitim, 40 saat sürecek.

Dernek Başkanı Hüseyin Tura, kaynakçılık kursunun ardından, bilgisayar ve İngilizce kursu açacaklarını söyledi.

Malkara'da kaynakçılık kursu açıldı
Malkara'da kaynakçılık kursu açıldı
Malkara'da kaynakçılık kursu açıldı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Malkara'da 'kaynakçılık kursu' açıldı - Son Dakika


Son Dakika

42 gündür kayıp olan kadının cesedi çuval içinde ormanlık alanda bulundu Göttingen Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Metin Tolan seçildi Cemaat liderinin konut arazisine defnedilen cenazesinin mezarlığa taşınması sırasında ortalık karıştı Meteoroloji uyardı: 36 ilde kar yağışı bekleniyor Son Dakika: Bakan Koca'dan Bilim Kurulu sonrası kısıtlama mesajı: Kontrolsüz gevşeme dalgalanmalara yol açabilir Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü Nesrin Cevadzade diziden ayrılıyor mu? Yasak Elma'nın fragmanı kafaları karıştırdı Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti