Malkara'dan Kısa Kısa - Son Dakika

Malkara'dan Kısa Kısa

05.01.2012 13:40
Malkara'dan Kısa Kısa, System.String[]

Malkara Belediyesi, pazar esnafının gecikmiş tezgah borçlarını tahsil etmeye başladı.

Malkara Belediyesi, pazar esnafının gecikmiş tezgah borçlarını tahsil etmeye başladı.

Malkara Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, zabıta ekiplerince yapılan tahsilatın gecikmiş tezgah borçları olduğu belirtildi.

Açıklamada, belediye meclisinin yeni yılda tezgah zammı yapmadığı da kaydedildi.

- Şarköy Doğa Sporları Kulübü'nün Elmalı köyüyle dostluk maçı

Elmalı Köyü Gençlik ve Yardımlaşma Doğa Derneği voleybol takımı ile Şarköy Doğa Sporları voleybol takımı arasında dostluk maçı yapıldı.

Malkara 14 Kasım Kapalı Spor Salonu'nda yapılan maçı, 3-2 Elmalı Köyü Derneği kazandı.

Elmalı Köyü Gençlik ve Yardımlaşma Doğa Derneği Başkanı Mesut Akçay, maç sonrası AA muhabirine yaptığı açıklamada, Doğa Sporları Derneği ile bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını bildirdi.

Şarköy Doğa Sporları Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Veis de, en kısa zamanda Elmalı Köyü'ne giderek doğa sporu aktivitesi gerçekleştireceklerini belirterek,

"Trakya'daki doğa güzelliklerini biz dernekler ortaya çıkaracağız" dedi.

-Belediye meclis toplantısı yapıldı

Malkara Belediyesi, Ocak ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.

2012 yılının ilk toplantısını yapan Belediye Meclisi üyeleri, toplantıya başlamada önce Atatürk Anıtı'na giderek, çelenk sundu ve saygı duruşunda bulundu.

Ardından, meclis toplantı salonuna giden meclis üyeleri, toplantıda, meclisin tatil ayının Temmuz olmasına, belediye başkanına yurt dışına çıkış izni verilmesine, meclis toplantılarının kayıt altına alınmasına ve Malkaraspor'a gerekli görüldüğü hallerde para yardımı yapılmasına oy birliği ile karar verdi.

- TEKİRDAĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Malkara'dan Kısa Kısa - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi