Malkara Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Kurulu - Son Dakika

Malkara Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Kurulu

02.01.2012 17:27
Malkara Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Kurulu, System.String[]

Malkara Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) genel kurulu yapıldı.

Malkara Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) genel kurulu yapıldı.

Malkara Kültür Sarayı'nda, Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu başkanlığında yapılan genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Kaymakam Kadiroğlu, genel kurulda yaptığı konuşmada, Amerika'ya 45 günlük bir ziyaret yaptığını söyledi.

Bu ziyarette, Türkiye ile Amerika arasındaki farkın kapatılmayacak bir fark olmadığını anladığını belirten Kadiroğlu, "İnsanlara iyi eğitim verildiğinde, yakın bir gelecekte Amerika'ya yetişebiliriz" dedi.

Konuşmanın ardından, KHGB Yem fabrikası Müdürü Ufuk Altenler, çalışma, faaliyet ve 2012 gelir-gider raporlarını okudu. Raporlar, genel kurul tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Seçimlerde, 73 birlik üyesi oy kullanırken, Şinasi Koltuk ve Recep Süvari encümen üyeliklerini kazandı.

- TEKİRDAĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Malkara Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Kurulu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji'den 9 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi