Malkara Tso Yönetimi 2012 Bütçesini Belirledi - Son Dakika

Malkara Tso Yönetimi 2012 Bütçesini Belirledi

06.01.2012 09:20
Malkara Tso Yönetimi 2012 Bütçesini Belirledi, System.String[]

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, 2012 yılı bütçesini belirledi.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, 2012 yılı bütçesini belirledi.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilen toplantıda konuşan TSO Başkanı Ümran Bilgin, organize sanayi bölgesnde başlayan canlanmanın ilçe ekonomisini de etkileyeceğini belirterek, bölgedeki yatırımcıların da büyüyen bir Malkara'ya göre işlerini planlaması gerektiğini söyledi.

Toplantıda, 2012 yılı kayıt ve yıllık aidatlara yapılacak hizmetler karşılığında alınacak ücretlere zam yapılmazken tahmini bütçe 530 bin TL olarak belirlendi.

- TEKİRDAĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Malkara Tso Yönetimi 2012 Bütçesini Belirledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 9 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Seçimlere günler kala ABD, kıtalararası balistik füze testi yaptı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı