Mamak Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi - Son Dakika

Mamak Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi

Mamak Belediyesi, ulaşım ve hizmet araçlarına yenilerini ekleyerek filosunu güçlendirdi.

Mamak Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi, System.String[]

Mamak Belediyesi, ulaşım ve hizmet araçlarına yenilerini ekleyerek filosunu güçlendirdi.

Belediye hizmetlerinin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi amacıyla 30 yeni araç törenle hizmete girdi. Törene katılan Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Müfit Yıldırım, araçların uzun yıllar ilçeye hizmet edeceğini belirterek, araçların Mamak'a hayırlı uğurlu olmasını diledi. Bu araçlarla ekiplerin daha güzel hizmetler vereceğini belirten Yıldırım, "Yeni araç filomuz hizmete giriyor. İnşallah kazasız belasız hizmetler verir. Araçlarımızla birlikte makine parkurumuzu da genişlettik. İlçemizde uzun yıllar hizmet verecek araçlar, çalışmalarımızda bize kolaylık sağlayacak. Bu bir ekip işidir. Belediye Başkanımız Mesut Akgül'ün önderliğinde ekiplerimiz ve yeni araçlarımızla Mamak gibi arazi yapısı zor olan bölgede vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunacağız." dedi.

24 adet çöp kamyonu, 2 adet 4,1 metreküplük monoblok süpürme aracı, 2 adet Ford kargo 9 tonluk su tankeri ve 2 adet vakumlu süpürme aracı ile filosunu güçlendiren Mamak Belediyesi 2012 yılında da 1 adet vinç ve 1 adet akaryakıt tankerini filosuna dâhil edecek.

Mamak Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi
Mamak Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:57 - Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Mamak Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi - Son Dakika


Son Dakika

Ermenistan çatışma bölgesine yabancı ülkelerden terörist ve paralı askerler getirdi Irak'ın Erbil kentinde ABD askerlerinin olduğu bölgeye roketli saldırı Galatasaray'ın Faslı yıldızı Younes Belhanda, Nice ile anlaştı Sosyal medyada 'mafya hizmeti' reklamı yapan kişi tutuklandı Azerbaycan ordusu ilerlerken AB ve Rusya'dan peş peşe ateşkes çağrısı Gelir gider tablosunu vatandaşla paylaşmak isteyen Kırşehir Belediyesi, astığı afişte hesap hatası yaptı Domuz saldırısına uğrayan kadın kanlar içerisinde kaldı Trabzon Emniyet Müdürü'nden tüyleri diken diken eden sözler: Hilal bıyıklı bozkurtlarım Karabağ'a gitmek için bekliyor