Son Dakika Haberleri: Mamak'ta Mesainin İlk Günü Bayramlaşma ile Başladı

Mamak'ta Mesainin İlk Günü Bayramlaşma ile Başladı

6 ay önce

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Kurban Bayramı sonrası ilk iş gününde vatandaşlar ve belediye personeli ile bayramlaştı.

Mamak'ta Mesainin İlk Günü Bayramlaşma ile Başladı, System.String[]
Mamak Belediye Başkanı Mesut AkgülKurban Bayramı sonrası ilk iş gününde vatandaşlar ve belediye personeli ile bayramlaştı.

Mamak'ta geleneksel hale gelen bayramlaşma programına Akgül'ün yanı sıra AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kurban Bayramı'nın Türk ve İslam alemine barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Başkan Akgül, "Bayramlar berekettir, huzurdur, küskünlüklerini yerini barışa bıraktığı gündür. Geleneklerimiz yaşatıldığı, manevi duyguların yoğun yaşandığı akrabaların, büyüklerin ve komşuların ziyaret edildiği özel bir günlerdir"dedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen bayramlaşma merasiminde Mamak Belediyesi hizmet binası, gelen konuklarla doldu taştı. Bayramlaşmaya gelen konuklarla tek tek ilgilenen Akgül, minik konuklarıyla da sohbet etti. Akgül, miniklere bayram harçlığı vererek, oyuncak hediye etti. - ANKARACüneyt Arkın'ın Zor Anları! Hayranı Yüzünden Az Kalsın Sahnede Düşüyordu Çocuklar Duymasın'ın Yeni Havuç'u Alay Konusu Oldu, Yapımcı Eleştirilere Anında Cevap Verdi

Bakan Soylu'dan Veda Gibi Açıklama: Hakkınızı Helal Edin