Mamak'ta Musiki Muallim Mektebi Sohbetleri devam ediyor - Son Dakika

Mamak'ta Musiki Muallim Mektebi Sohbetleri devam ediyor

06.07.2020 13:03
Mamak'ta Musiki Muallim Mektebi Sohbetleri devam ediyor, System.String[]

Mamak Belediyesinin online olarak vatandaşlarla buluşturduğu Musiki Muallim Mektebi Sohbetlerinin bu haftaki konuğunun ses sanatçısı Ahmet Şafak olduğu bildirildi.

Mamak Belediyesinin online olarak vatandaşlarla buluşturduğu Musiki Muallim Mektebi Sohbetlerinin bu haftaki konuğunun ses sanatçısı Ahmet Şafak olduğu bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, moderatörlüğünü Serdar Tuncer'in yaptığı programda Şafak'ın, şehit yakınları ve vatani görevini yapmakta olan Mehmetçik için şarkılarını seslendirdiği belirtildi.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, şunları kaydetti:

"Gerek Musiki Muallim Mektebi Sohbetlerimiz ile gerekse Türk halk müziği ve Türk sanat müziği konserleri, şiir dinletileri gibi renkli ve dopdolu içeriğe sahip programlarla dijital ortamda hemşehrilerimizin evlerine konuk oluyoruz. Sosyal medyadan bu etkinliklerin paylaşımı, hayat normale dönünceye kadar devam edecek. Mamaklıları kültür ve sanat etkinliklerinden uzak bırakmayacağız. İnanıyorum ki en kısa zamanda bugünleri de atlatacak, yine eski güzel ve sağlıklı günlere kavuşacağız."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mamak'ta Musiki Muallim Mektebi Sohbetleri devam ediyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek'ten saldırılarla ilgili yorum: Üç yumruk için ortalığı ayağa kaldırıyorlar Kırmızı listede bulunan Arap tavşanı Şırnak'ta görüntülendi Kar yağışı İstanbul'a 10 günlük su kazandırdı! Barajlardaki doluluk oranı yüzde 30 seviyesine çıktı Instagram'dan spor sütyeniyle verdiği pozu paylaşan Hande Erçel, fotoğrafını hemen sildi Mesut Özil'in İstanbul'a ayak basması Rasim Ozan Kütahyalı'yı çıldırttı 3 hafta önce evlenen şarkıcı Cemre Kemer hamile mi? Japon sofralarında 'suşi' olan 'Karadeniz somonu geçen yıl ülkeye 23,7 milyon dolar kazandırdı Çıldır Gölü'nde buzun erken çözülmesi bölge halkını tedirgin etti: Bu bir kıyamet alameti