Mamak'ta Ramazan etkinlikleri sosyal medyaya taşındı - Son Dakika

Mamak'ta Ramazan etkinlikleri sosyal medyaya taşındı

12.05.2020 09:57
Mamak'ta Ramazan etkinlikleri sosyal medyaya taşındı, System.String[]

Salgın dolayısıyla Ramazan ayı etkinliklerini dijital platformlara taşıyan Mamak Belediyesi, "Musiki Muallim Mektebi Sohbetleri" ile ilahi ve ezgi sanatçılarından şair ve yazarlara varıncaya kadar birbirinden tanınmış isimleri Mamaklılarla buluşturmayı sürdürüyor.

Salgın dolayısıyla Ramazan ayı etkinliklerini dijital platformlara taşıyan Mamak Belediyesi, "Musiki Muallim Mektebi Sohbetleri" ile ilahi ve ezgi sanatçılarından şair ve yazarlara varıncaya kadar birbirinden tanınmış isimleri Mamaklılarla buluşturmayı sürdürüyor. Musiki Muallim Mektebi Sohbetleri programının bu kez konuğu, halk müziği sanatçısı Esat Kabaklı oldu.

Ramazan ayı etkinliklerini salgından dolayı dijital platformlara taşıyan Mamak Belediyesi, "Musiki Muallim Mektebi Sohbetleri" ile ilahi ve ezgi sanatçılarından şair ve yazarlara varıncaya kadar birbirinden tanınmış isimleri Mamaklılarla buluşturmaya devam ediyor. Musiki Muallim Mektebi Sohbetleri'nde moderatörlüğünü Serdar Tuncer'in yaptığı programın bu kez konuğu halk müziği sanatçısı Esat Kabaklı oldu. Türkü ve şiirlerle dolu programa sosyal medya üzerinden beğeni yağdı.

"Heyecanla beklenmeye başlandı"

Her hafta "Musiki Muallim Mektebi Sohbetleri" programına katılacak olan isimlerin vatandaşlar tarafından heyecanla beklenmeye başlandığını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, "Ramazan ayında Mamak çok özel bir atmosfere bürünüyor. Bu yıl maalesef o manevi ortamı bir arada yaşayamıyoruz ama teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak vatandaşlarımızın evlerine konuk olabiliyoruz. Bu kapsamda da içerikleri birbirinden zengin programlarımızla musikiden şiire, Kur'an tilavetinden dini sohbetlere, beşeri bilimlerden tasavvufi konserlere varıncaya kadar alanında yetkin, yazar, şair ve sanatçıları tarihi bir mekan olan Musiki Muallim Mektebimizde ağırlıyoruz. Dolayısıyla kıymetli hemşerilerimizi ve Türkiye'nin dört bir yanında yaşayan Mamaklıları, sosyal medya hesaplarımızdan Ramazan Ayı boyunca her Pazartesi ve Perşembe günleri saat 22.00'de canlı olarak yayınlanan 'Musiki Muallim Mektebi Sohbetleri' programımızı izlemeye davet ediyoruz" diye konuştu. - ANKARA

Mamak'ta Ramazan etkinlikleri sosyal medyaya taşındı
Mamak'ta Ramazan etkinlikleri sosyal medyaya taşındı
Mamak'ta Ramazan etkinlikleri sosyal medyaya taşındı
Mamak'ta Ramazan etkinlikleri sosyal medyaya taşındı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Mamak'ta Ramazan etkinlikleri sosyal medyaya taşındı - Son Dakika


Son Dakika

Rusya TürkAkım üzerinden Avrupa'ya gaz arzını artırmayı planlıyor Mesut Özil'e imza töreninde Arda Turan soruldu: Çok yetenekli bir kardeşimiz Altının kilogramı 436 bin 500 liraya geriledi MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder İzmir'in göbeğindeki mahalle, yıllardır doğal gaz bekliyor Polis - öğretmen çiftten haber alamayan arkadaşları eve girince acı manzarayla karşılaştı Sokağa çıkma yasağında şehir merkezinde çıplak bir şekilde yürüyen adam, görenleri dumura uğrattı