Son Dakika Haberleri: Mamak'taki Çalışmaları Yerinde İncelediler

Mamak'taki Çalışmaları Yerinde İncelediler

4 ay önce

Mamak Kaymakamı Ziya Polat ve Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, ilçenin değişen ve gelişen yapısına katma değer sağlayan Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Mamak'taki Çalışmaları Yerinde İncelediler, System.String[]
Mamak Kaymakamı Ziya Polat ve Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, ilçenin değişen ve gelişen yapısına katma değer sağlayan Necip Fazıl Kültür Merkezi'nde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Sosyal hayata katkı sağlamanın yanında kadınların eğitim ihtiyaçlarına da cevap veren merkezdeki kursları inceleyen ikili, eğitmenler ve kursiyerlerle sohbet etti. Mutlu anne mutlu aile yapısından yola çıkan Mamak Belediyesinin soyso-kültürel açıdan ciddi bir şekilde yapılandığı ifade eden Mamak Kaymakamı Polat, "İlçeye değer katan yatırımları hayata geçiren Başkan Akgül'ü çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Mamak'ın her açıdan bir dönüşüm yaşadığını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ise "Bu dönüşümün sosyal ayağını ise Mamaklı kadınlarımız ve çocuklarımız oluşturuyor. Belediye olarak bizlerde bunun bilinci ile her yıl hem hanımlarımızın hem de çocuklarımızın kendini geliştirebilecekleri yapıların bir yenisini ilçemize kazandırıyoruz" dedi. - ANKARAElazığ'da Kaybolan 4 Yaşındaki Miray Ece Yılmaz Bulundu AA'dan "Seçim Sonuçlarını Önceden Açıkladı" Haberlerine Sert Tepki: Algı Çalışması

İnce'nin, Kendisine Seslenen Kadına Verdiği Tepki İzmir Mitingine Damga Vurdu!