Son Dakika Haberleri: Manavgat'ın Tarihi ve Doğal Güzellikleri Gündemde

Manavgat'ın Tarihi ve Doğal Güzellikleri Gündemde

5 yıl önce

Manavgat Belediyesi, turizm şehrinin tarihi ve doğal güzelliklerini dünya gündemine taşımak için fotoğraf günleri düzenledi.

Manavgat'ın Tarihi ve Doğal Güzellikleri Gündemde, System.String[]
Manavgat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve fotoğrafçı Tevfik Köymen'in organizasyonuyla Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Samsun, Bursa ve  Türkiye'nin değişik illerinden, fotoğraf ustalarının ilçeye gelerek değişik yerlerde fotoğraf çekim çalışmaları yapacağı ifade edildi. Çekilen fotoğrafların, hem fotoğraf sitelerinde yayınlanacak, hem de görsel tanıtım etkinliklerinde kullanılmak üzere  Manavgat Belediyesi'ne verileceği dile getirildi.Manavgat Belediye Başkanı  Şükrü Sözen, "Dünyanın gözbebeği turizm kenti  Manavgat'ın görsel ve sanatsal tanıtımının yapılması amacıyla böyle bir fotoğraf etkinliği düzenledik.. Bu yıl ilki yapılacak olan fotoğraf günlerini geleneksel hale getirilerek, ilerideki yıllarda daha çok katılımlı ve uluslar arası boyuta ulaştıracağız." diye konuştu.
Oyuncu Bensu Soral, Yaşlı Kadını Arabasına Alıp Evine Kadar Bıraktı Başakşehir, Beşiktaş'ı Yenerse Şampiyon Olan 5 Takımı Yenen 2. Takım Olacak
ABD'den Kuzey Kore'ye En Net Tehdit: Askeri Müdahaleye Hazırız

1