Manavgat'ta Kardeş Aile Projesi - Son Dakika

Manavgat'ta Kardeş Aile Projesi

17.02.2012 19:48
Manavgat'ta Kardeş Aile Projesi, System.String[]

Manavgat Yoksullukla Mücadele Komisyonu, ihtiyaç sahibi ailelere yardım edebilmek amacıyla Kardeş Aile Projesi başlatacak.

Manavgat Yoksullukla Mücadele Komisyonu, ihtiyaç sahibi ailelere yardım edebilmek amacıyla Kardeş Aile Projesi başlatacak.

Manavgat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) öncülüğünde çeşitli kurum ve kuruluşlardan oluşan Yoksullukla Mücadele Komisyonu, Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Hacer Sert başkanlığında toplandı.

Manavgat Belediyesi Kültür Müdürü Vekili Halis Akkaya, belediyeye ihtiyaç sahibi 450'ye yakın kişinin müracaat ettiğini belirterek iki ailenin acil yardıma ihtiyacı olduğunu söyledi.

Yoksullukla Mücadele Komisyonu Başkanı ve Manavgat MYO Müdür Yardımcısı Sert, yoksulluğun ortadan kaldırılabilmesi için Kardeş Aile Projesi başlatacaklarını belirterek, ihtiyaç sahibi her aileye maddi durumu iyi olan bir kardeş aile bulacaklarını dile getirdi.

Yoksulluğun ortadan kaldırılabilmesi için sadece maddi imkanların yeterli olmayacağını belirten Sert, toplumda manevi bir duyarlılık da bulunması gerektiğini söyledi.

Toplantı sonunda komisyon tarafından yardıma muhtaç iki aileye acil olarak yardımda bulunulması kararı alındı.

- ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Manavgat'ta Kardeş Aile Projesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama