Manavgat'ta Mekke'nin Fethi Kutlandı - Son Dakika

Manavgat'ta Mekke'nin Fethi Kutlandı

01.01.2012 10:20
Manavgat'ta Mekke'nin Fethi Kutlandı, System.String[]

Anadolu Gençlik Dergisi Manavgat Temsilciliği tarafından düzenlenen etkinlikle "Mekke'nin Fethi" kutlandı.

Anadolu Gençlik Dergisi Manavgat Temsilciliği tarafından düzenlenen etkinlikle " Mekke'nin Fethi" kutlandı.

Destan Düğün Salonu'nda gerçekleşen etkinlikte, Kur'an-ı Kerim okundu, spor ve sema gösterileri yapıldı. Sakal-ı Şerif'in de getirildiği etkinliğe vatandaşlar ilgi gösterdi.

Anadolu Gençlik Dergisi Manavgat Temsilci Mehmet Gayretli, gazetecilere yaptığı açıklamada, Mekke'nin fethini inançları gereği kutladıklarını söyledi. Gayretli, "Sadece bu yıl değil her yıl Anadolu Gençlik Dergisi tarafından ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinde Mekke'nin fethi kutlanıyor. Bu tür programlara insanlarımızın aç olduğu görülüyor. Yılbaşına alternatif olarak kutlamıyoruz. Nasıl bir Hristiyan Kurban Bayramı'nda kurban kesmiyorsa ya da Ramazan ayında oruç tutmuyorsa, biz de Müslüman olarak, Hristiyanların Noel'ini kutlamamız gerektiğini düşünüyoruz" dedi.

- ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Manavgat'ta Mekke'nin Fethi Kutlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

PFDK'dan Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica'ya 4 maç ceza geldi Demet Akalın'ın "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" sözleri sosyal medyada tepkiyle karşılandı Tuzla'da yürek ısıtan görüntü! Minibüs şoförü, yaşlı çiftin karşıya geçebilmesi için yolu kapattı Artvin'de gökyüzünde ilginç anlar! Gören telefona sarıldı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!