Manavgat'ta Yoksulluğun Önüne 'Kardeş Aile' ile Geçilecek - Son Dakika

Manavgat'ta Yoksulluğun Önüne 'Kardeş Aile' ile Geçilecek

17.02.2012 18:20
Manavgat'ta Yoksulluğun Önüne 'Kardeş Aile' ile Geçilecek, System.String[]

Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Yoksullukla Mücadeleye Sen de Katıl Projesi ile yardıma muhtaç ailelere sahip çıkacaklarını söyledi.

Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Yoksullukla Mücadeleye Sen de Katıl Projesi ile yardıma muhtaç ailelere sahip çıkacaklarını söyledi. Kaymakam Bulgurlu, projenin en önemli 2 ayağını Manavgat Turizm Altyapı Birliği (MATAB)'nin dar gelirli ailelere yardım amacıyla kurduğu birlik bahçesi ve kardeş aile uygulaması olduğunu söyledi.

Bulgurlu, toplumsal birlikteliği güçlendirme ve yardıma muhtaç kişilere sahip çıkılması için kardeş aile edinmeyi çok önemsediklerini kaydetti. Kardeş aile ile maddi durumu iyi olan ailelerin, maddi durumu zayıf ailelere sahip çıkmasını istediklerinin belirten Bulgurlu, kendisinin de bir kardeş aile edineceğini söyledi. Bulgurlu, "Proje kapsamında Manavgat'ta yoksul aileleri koruma altına almak istiyoruz. Onların sıkıntılarına ortak olmak istiyoruz. Kardeş aile ile toplumsal kardeşliği ve komşuluk kültürünü pekiştirmek istiyoruz. Bizim kültürümüzde komşuluk çok önemli. Yoksullukla mücadelede sorunları yerinde ziyaretle çözeceğiz. Kardeş aile ile kardeşliğimizi pekiştirelim." diye konuştu.

Manavgat'ta Yoksulluğun Önüne 'Kardeş Aile' ile Geçilecek

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Manavgat'ta Yoksulluğun Önüne 'Kardeş Aile' ile Geçilecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin telefonda görüştü! Dağlık Karabağ'daki son durum ele alındı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi