Manchester City'nin takımdan gönderdiği Jeremy Wisten, intihar etti - Son Dakika

Manchester City'nin takımdan gönderdiği Jeremy Wisten, intihar etti

27.10.2020 15:12

Manchester City Akademisi'nde futbol oynayan ve takımdan gönderilen 17 yaşındaki Jeremy Wisten, girdiği depresyon sonrası intihar ederek yaşamını sonlandırdı.

Kariyerinde bir dönem Manchester City Akademisi'nde forma giyen 17 yaşındaki Jeremy Wisten, trajik bir şekilde yaşamına son verdi.

İngiliz temsilcisinden yapılan açıklamada, "Manchester City ailesi olarak eski akademi oyuncumuz Jeremy Wisten'in hayatını kaybettiği haberini öğrenmenin derin üzüntüsünü yaşıyor. Ailesi ve arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz. Böylesine zor bir süreçte dualarımız sizinle" ifadeleri kullandı.

AYRILIK SONRASI DEPRESYONA GİRDİ

Jeremy Wisten'ın intiharının sebebine ilişkin henüz ailesinden resmi bir açıklama gelmedi ancak genç futbolcunun Manchester City Akademisi'nden gönderildiği için depresyona girdiği öne sürüldü.

Henüz ailesi tarafından doğrulanamayan iddialara göre; İngiliz ekibinin takımdan gönderdiği genç futbolcu bu kararın ardından girdiği bunalımdan çıkamadı ve canına kıydı.

Manchester City'nin takımdan gönderdiği Jeremy Wisten, intihar etti

Son Dakika Spor Manchester City'nin takımdan gönderdiği Jeremy Wisten, intihar etti - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi TBMM'de kabul edildi! Tarım arazilerini bölenlere hapis cezası var Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü