Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola: Messi Rekabetçi Bir Hayvan - Son Dakika

Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola: Messi Rekabetçi Bir Hayvan

14.10.2018 22:26
Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola: Messi Rekabetçi Bir Hayvan, System.String[]

Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola, Barcelona'dan eski öğrencisi olan Lionel Messi'ye ilginç bir benzetmede bulundu. Guardiola, "Messi, rekabetçi bir hayvan. Diğerlerinin de rekabetçi olmasına yardım ediyor." dedi.

Kariyerinde Barcelona, Bayern Münih ve Manchester City ile lig şampiyonlukları yaşayan teknik direktör Pep Guardiola, tiki-taka ve Lionel Messi hakkında konuştu.

Manchester City'nin İspanyol teknik direktörü, ''Tiki-taka sevmiyorum. Oynaması güzel gibi görünüyor ama öyle değil. Önemli olan pres yaparak rakibi istediğin yere yönlendirmek. Bunu hayatta bir dönem yapabilirsiniz ve bunu yaşadığımız için şanslıydık. Dünyayı yemek istedik ve bunu başardık. O takımın gücü istikrardı. Futbol oynamayı seviyorlardı.'' sözlerini kullandı.

''MESSI, REKABETÇİ BİR HAYVAN''

Barcelona'dan eski öğrencisi Lionel Messi'den de övgü ile bahseden Guardiola, ''Messi rekabetçi bir 'hayvan'. Diğerlerinin de rekabetçi olmasına yardım ediyor. Kaybetmekten nefret ediyor ve bir çocuk gibi oynuyor. Takım ona yardım ederse, o da fark yaratıyor.'' dedi.

(Sporx)

Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola: Messi Rekabetçi Bir Hayvan

Son Dakika Spor Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola: Messi Rekabetçi Bir Hayvan - Son Dakika Spor

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin telefonda görüştü! Dağlık Karabağ'daki son durum ele alındı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti Ermenistan ordusunun Berde'deki roketli saldırısında yaralanan siviller korku dolu anları anlattı MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar