Son Dakika Haberleri: Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola: Messi Rekabetçi Bir Hayvan

Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola: Messi Rekabetçi Bir Hayvan

4 ay önce

Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola, Barcelona'dan eski öğrencisi olan Lionel Messi'ye ilginç bir benzetmede bulundu. Guardiola, "Messi, rekabetçi bir hayvan. Diğerlerinin de rekabetçi olmasına yardım ediyor." dedi.

Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola: Messi Rekabetçi Bir Hayvan, System.String[]

Kariyerinde Barcelona, Bayern Münih ve Manchester City ile lig şampiyonlukları yaşayan teknik direktör Pep Guardiola, tiki-taka ve Lionel Messi hakkında konuştu.

Manchester City'nin İspanyol teknik direktörü, ''Tiki-taka sevmiyorum. Oynaması güzel gibi görünüyor ama öyle değil. Önemli olan pres yaparak rakibi istediğin yere yönlendirmek. Bunu hayatta bir dönem yapabilirsiniz ve bunu yaşadığımız için şanslıydık. Dünyayı yemek istedik ve bunu başardık. O takımın gücü istikrardı. Futbol oynamayı seviyorlardı.'' sözlerini kullandı.

''MESSI, REKABETÇİ BİR HAYVAN''

Barcelona'dan eski öğrencisi Lionel Messi'den de övgü ile bahseden Guardiola, ''Messi rekabetçi bir 'hayvan'. Diğerlerinin de rekabetçi olmasına yardım ediyor. Kaybetmekten nefret ediyor ve bir çocuk gibi oynuyor. Takım ona yardım ederse, o da fark yaratıyor.'' dedi.

(Sporx)


YORUMLAR


İzmir'de Akılalmaz Olay! İki Kadın, Kediden Bulaşan Parazit Nedeniyle Kör Oldu Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı

Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı