Manisa'da engellilere özel, Mevlid-i Nebi Haftası etkinliği - Son Dakika

Manisa'da engellilere özel, Mevlid-i Nebi Haftası etkinliği

28.10.2020 13:37
Manisa'da engellilere özel, Mevlid-i Nebi Haftası etkinliği, System.String[]

Manisa Müftülüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla engellilere yönelik, etkinlik düzenlendi.

Manisa Müftülüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla engellilere yönelik, etkinlik düzenlendi.

75. Yıl Gençlik Merkezindeki etkinlik, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Manisa İl Müftü Vekili Sevinç Tepekaya, katılımcılara Hz. Muhammed'in ailesine, çocuklara ve engellilere yaklaşımını anlatan bir sunum yaptı.

İlahi ve kasidelerin okunduğu etkinlikte, davetlilere gül dağıtıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Manisa'da engellilere özel, Mevlid-i Nebi Haftası etkinliği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca'dan İstanbul'a bir iyi, bir kötü haber: Vaka sayısında yüzde 25 düşüş var, hastane ve yoğun bakımlar halen dolu Son Dakika: Türkiye'de 5 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 196 kişi vefat etti, 31 bin 896 yeni vaka tespit edildi Yerli aşıyı yaptıran gönüllü yaşadıklarını anlattı: Aşının hiçbir yan etkisini görmedim Antalya'daki depreme bilgisayar başında yakalanan gencin paniği, canlı yayına yansıdı Ankara'da öldürdüğü eski nişanlısının cansız bedenini Sakarya TEM Otoyolu'na attı Eşini tüfekle vuran kocanın "Haberim yokmuş gibi çek kanka" sözleri pes dedirtti Kısıtlamada turistlerin keyfine diyecek yoktu! Maskelerini çıkartıp çekirdek çitleyip yerlere attılar Sokağa çıkma kısıtlaması sayesinde İspanya'da vaka sayısı 1 ayda 25 binden 5 bine düştü