Manisa'da kazdırdığı su kuyusuna giren kişi toprak kayması sonucu hayatını kaybetti - Son Dakika

Manisa'da kazdırdığı su kuyusuna giren kişi toprak kayması sonucu hayatını kaybetti

08.04.2021 19:11
Manisa'da kazdırdığı su kuyusuna giren kişi toprak kayması sonucu hayatını kaybetti, System.String[]

Manisa'nın Demirci ilçesinde tarlasında açtırdığı su kuyusuna giren kişi, toprak kayması sonucu öldü.

Manisa'nın Demirci ilçesinde tarlasında açtırdığı su kuyusuna giren kişi, toprak kayması sonucu öldü.

Kendisine ait tarlasında su kuyusu açtıran Recep Akgün (62), iş makinesinin çalışmasını durdurmasının ardından yaklaşık 4,5 metre derinliğindeki kuyuya indi.

Bu sırada kuyunun yanına yığılan toprak kayarak Akgün'ün üzerine yığıldı.

Kazı alanındakilerin haber vermesi üzerine olay yerine jandarma, sağlık ve Demirci Belediyesi Arama Kurtarma, Manisa Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri sevk edildi.

Ekiplerin çalışmasıyla toprağın altından çıkarılan Akgün'ün hayatını kaybettiği belirlendi.

Bölgeye gelen maktulün eşi Ayşe Akgün ve ağabeyi Halil Akgün, sinir krizi geçirdi.

İş makinesi operatörü, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Manisa'da kazdırdığı su kuyusuna giren kişi toprak kayması sonucu hayatını kaybetti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi İçişleri Bakanlığı'ndan kısmi kapanma genelgesi! Merak edilen tüm detaylar netleşti İçişleri Bakanlığı'ndan kısmi kapanma genelgesi! Merak edilen tüm detaylar netleşti Cübbeli Ahmet'ten düğün eleştirilerine yanıt: Herkesin kandırılma payı var Cübbeli Ahmet'ten düğün eleştirilerine yanıt: Herkesin kandırılma payı var Arsenal, Yusuf Yazıcı için teklifini yaptı! Kabul edilirse Trabzon'un da kasası dolacak Arsenal, Yusuf Yazıcı için teklifini yaptı! Kabul edilirse Trabzon'un da kasası dolacak Gara şehidinin tabancası terör operasyonunda ele geçirildi Gara şehidinin tabancası terör operasyonunda ele geçirildi MHP'li belediye başkanı partisinden istifa etti MHP'li belediye başkanı partisinden istifa etti Feci ölüm! Düşürdüğü cep telefonunu almak isterken canından oldu Feci ölüm! Düşürdüğü cep telefonunu almak isterken canından oldu Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı