Manisa'da Kısa Kısa - Son Dakika

Manisa'da Kısa Kısa

23.05.2017 18:28
Manisa'da Kısa Kısa, System.String[]

Turgutlu ilçesinde obeziteye dikkat çekmek için öğrenciler bisiklet turu attılar.

Turgutlu ilçesinde obeziteye dikkat çekmek için öğrenciler bisiklet turu attılar.

Toplum Sağlığı Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen organizasyonda, Kamil Semizler Ortaokulu önünde başlayan programa, Turgutlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Baki Erdem, Toplum Sağlığı Başkanı Murat Yücetürk, Kamil Semizler Ortaokulu Müdürü Mustafa Aydın, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Okul Müdürü Mustafa Aydın, çocuklara, hem obeziteye dikkat çekmek hem de güvenli bisiklet binme alışkanlığı kazandırmak için böyle bir organizasyon düzenlediklerini söyledi.

Öğrencileri, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik ekiplerinin öncülüğünde bisikletleri ile ilçede tur attılar.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün 170 yaşında

Soma ilçesinde Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün kuruluşunun 170. yılı dolayısıyla İlçe Tapu Müdürlüğünde kutlama yapıldı.

Kutlamaya, Emniyet Müdürü Saim Başaran, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Demiraslan ve kurum müdürleri katıldı.

Bu yıl ilk kez kutlama yaptıklarını dile getiren Tapu Müdür Vekili Dursun Kurt, aylık bin 500 farklı işlem yaptıklarını, vatandaşlara verdikleri hizmetin yanı sıra mahkemelere, Vergi Daireleri, belediye ve banka gibi kurum ve kuruluşlara hizmet vermekte yardımcı olduklarını kaydetti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Manisa'da Kısa Kısa - Son Dakika


Son Dakika

Hacıyev'den, Ermenistan'ın Berde'ye saldırısına tepki: Erkeklerse savaş alanında ortaya çıksınlar Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Otoyol ve köprülere "dinamik fiyatlandırma" modeli geliyor: Geçişler ucuzlayacak Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu