Son Dakika Haberleri: Manisa'da Sele Kapılan 4 Yaşındaki Rüzgar'ın Cansız Bedenine Ulaşıldı

Manisa'da Sele Kapılan 4 Yaşındaki Rüzgar'ın Cansız Bedenine Ulaşıldı

9 ay önce

Manisa'da bayramın ikinci günü sele kapılarak kaybolan 4 yaşındaki Kemal Özdemir'in cansız bedeni kaybolduğu yerin 12 kilometre uzağında bulundu.

Manisa'nın Selendi ilçesinde bayramın ikinci günü sele kapılarak Selendi Çayı'nda kaybolan 4 yaşındaki Rüzgar Kemal Özdemir'in cansız bedeni, kaybolduğu noktanın yaklaşık 10-12 kilometre mesafe uzaklığında bulundu.

3 GÜN SONRA ACI HABER GELDİ

Selendi ilçesinde Ramazan Bayramı'nın ikinci günü akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış sonrası annesi Dudu Özdemir ile sele bakmak için dere kenarına giden ve istinat duvarının çökmesi sonucu suya kapılarak Selendi Çayı'nda kaybolan Rüzgar Kemal Özdemir'den 3 gün sonra acı haber geldi.

12 KİLOMETRE SÜRÜKLENMİŞ

Minik Rüzgar'ın bulunması için jandarma, itfaiye, AFAD, UMKE ve Manisa MAT ekiplerinin çay içerisinde yoğun arama çalışmaları sonucu minik Rüzgar'ın cansız bedeni, çaya düştüğü noktanın yaklaşık 10-12 kilometre mesafe uzaklığında bulundu. Rüzgar'ın bulan ekipler büyük üzüntü yaşarken, ailesine de haber verildi.


YORUMLAR


Usta Oyuncu Erdal Özyağcılar, Şaman Dinine İnandığını Açıkladı Camideki Hırsızlık Anı, Güvenlik Kamerasında Tarafından Saniye Saniye Kaydedildi

Belarus'tan Rusya'ya Toprakları Birleştirme Teklifi