Manisa'da Yıldızlar Geçidi. Ahmet Selçuk İlkan'ın 40. Sanat Yılında Muhteşem Konser - Son Dakika

Manisa'da Yıldızlar Geçidi. Ahmet Selçuk İlkan'ın 40. Sanat Yılında Muhteşem Konser

30.04.2017 08:47

Manisa'da yıldızlar geçidi.

Manisa'da yıldızlar geçidi. Ahmet Selçuk İlkan'ın 40. sanat yılında muhteşem konser

Ahmet İlkan sahnede şiir yazdı

Ahmet Selçuk İlkan için 11 yıldız tek sahnede

Muhteşem konseri izlemek yerine cep telefonuna çekmeyi tercih ettiler

MANİSA - Manisa'da 477. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında, Ahmet Selçuk İlkan'ın 40. sanat yılı 11 ünlü yıldızın muhteşem konseriyle kutlandı. Bazı vatandaşlar ise muhteşem konseri izlemek yerine cep telefonuyla kaydetmeyi tercih etti.

Manisa'da 477. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında, Ahmet Selçuk İlkan'ın 40. sanat yılı anısına konser düzenlendi. Vatan Şaşmaz'ın sunumuyla gerçekleştirilen konserde Ahmet İlkan, Cengiz Kurtoğlu, Coşkun Sabah, Elif Kaya, Emre Altuğ, Muazzez Ersoy, İntizar, Tan, Tuna Velibaşoğlu, Ümit Besen, Yeşim Salkım ve Zara; Ahmet İlkan'ın bestelerini seslendirdi. Konseri Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa'yı Mesir'i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık ve binlerce vatandaş izledi.

Konserde Manisalılarla anısının olmasını isteyen Ahmet İlkan, Manisalılarla birlikte sahnede şiir yazdı. Seyirciden 0'dan 1'e kadar saymasını isteyen İlkan, her bir rakamdan birer mısra oluşturarak şiirini yazdı. Sonrasında ise 11 ünlü sanatçı Ahmet İlkan bestelerini seslendirdi. Bazı vatandaşlar ise muhteşem konseri izlemek yerine cep telefonlarıyla kaydetmeyi tercih etti. Cep telefonlarını ellerinden düşürmeyen vatandaşlar, muhteşem konseri telefon ekranından izledi.

Konserin sonunda ise Manisa protokolü tarafından sanatçıları temsilen Muazzez Ersoy'a hediye takdim etti. Kendisine verilen çiçek demetinden bir adet çiçek koparan Muazzez Ersoy Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'in ceketine iliştirerek teşekkür etti.

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Manisa'da Yıldızlar Geçidi. Ahmet Selçuk İlkan'ın 40. Sanat Yılında Muhteşem Konser - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş