Son Dakika Haberleri: Manisa fabrikada çalışan kadın işçiler, atatürk'ü saygı duruşu ile andı

Manisa fabrikada çalışan kadın işçiler, atatürk'ü saygı duruşu ile andı

9 gün önce

Fabrikada çalışan kadın işçiler, Atatürk'ü saygı duruşu ile andıManisa'nın Akhisar ilçesindeki bir teksil fabrikasında çalışan bin 500 kadın işçi, Atatürk'ü 81'inci ölüm yıl dönümünde saygı duruşunda bulunarak, andı.

Fabrikada çalışan kadın işçiler, Atatürk'ü saygı duruşu ile andı

Manisa'nın Akhisar ilçesindeki bir teksil fabrikasında çalışan bin 500 kadın işçi, Atatürk'ü 81'inci ölüm yıl dönümünde saygı duruşunda bulunarak, andı.

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi'nde binlerce kadına iş kapısı olan uluslararası firmalara giyim eşyası üreten bir tekstil fabrikasında çalışan işçiler, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sevgi, özlem ve minnetle andı. Fabrikada çalışan bin 500 kadın işçi, pazar günü mesai olmadığı halde işe giderek, işletmenin hoparlöründen siren çalınmasıyla birlikte saygı duruşuna geçti. Siren sesleri boyunca çalıştıkları makine ve masaların başında 2 dakika boyunca hiçbir iş yapmadan bekledi. Fabrikada çalışan kadınların Ata'ya saygı duruşu cep telefonu ile görüntülendi.

Manisa fabrikada çalışan kadın işçiler, atatürk'ü saygı duruşu ile andı

Haber Yayın Tarihi: 10.11.2019 04:08 Kaynak: DHAErdoğan, parti grubunda duyurdu: MYK'da arkadaşlarıma Kılıçdaroğlu için talimat verdim
PKK yandaşlarına "Ne mutlu Türküm" diye haykıran Fransız kadından mesaj var: Beni arıyorlar Yaşlı kadın, evinde çıkan yangını gözyaşları içinde izledi Meksika'da bir çiftlikte çantalar içinde 25 ceset bulundu