Son Dakika Haberleri: Manisa Kırkağaçlılar Kurtuluşu Zara ile Kutladı

Manisa Kırkağaçlılar Kurtuluşu Zara ile Kutladı

7 gün önce

Kırkağaçlılar kurtuluşu Zara ile kutladıMANİSA'nın Kırkağaç İlçesi'nin kurtuluşunun 95'inci yıldönümü etkinlikleri Zara konseriyle son buldu.

Kırkağaçlılar kurtuluşu Zara ile kutladı

MANİSA'nın  Kırkağaç İlçesi'nin kurtuluşunun 95'inci yıldönümü etkinlikleri Zara konseriyle son buldu.

Kırkağaç'ın düşman işgalinden kurtuluş yıldönümü kutlamaları kapsamında sevilen sanatçı Zara,  Şair Eşref Stadyumu'nda binlerce kişiye güzel bir gece yaşattı.  Kırkağaç Kaymakamı Cengizhan Yılmaz,  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün,  AK Parti'li  Kırkağaç  Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, daire amirleri ve binlerce Kırkağaçlının katıldığı konserde 2 saat sahnede kalan Zara, 'Dert Bende Derman Sende', 'Hangimiz Sevmedik', 'Zahidem', 'Eşarbını Yan  Bağlama',  Neşet Ertaş'tan ' Yalan Dünya' gibi eserleri seslendirdi.

Konserin ardından sahneye gelen  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün, 2018 yılında  Kırkağaç'ta çok büyük projelerin hayata geçirileceğini söyleyerek " Kırkağaç Belediyesi ile çok güzel hizmetlerimizi Kırkağaçlılara kazandıracağız. Kapalı çarşının üstünü kapatacağız. Kırkağaçımıza çok güzel hizmetler geliyor" dedi. Başkan Ergün, daha sonra Zara'ya çiçek ve mesir macunu verdi.  Kırkağaç  Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ise Zara'ya dünyaca ünlü  Kırkağaç kavunu hediye etti. Havai fişek gösterilerinin ardından program sona erdi.

Manisa Hasta Taşıyan Ambulans Kaza Yaptı, 4 Yaralı PYD'den Kaçan 3 Kadın Terörist, 70 Kilometrelik Operasyonla Türkiye'ye Getirildi
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!