Son Dakika Haberleri: Manisa ve İlçelerinin Kurtuluşunda Yıldız Yağmuru Yaşanacak

Manisa ve İlçelerinin Kurtuluşunda Yıldız Yağmuru Yaşanacak

3 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa’nın ve ilçelerinin kurtuluş günlerinde yıldız sanatçıların vereceği konser programlarıyla coşkuyu kutlayacak.

Manisa ve İlçelerinin Kurtuluşunda Yıldız Yağmuru Yaşanacak, System.String[]
Manisa Büyükşehir Belediyesi,  Manisa'nın ve ilçelerinin kurtuluş günlerinde yıldız sanatçıların vereceği konser programlarıyla coşkuyu kutlayacak.  Manisa'nın ve ilçelerin kurtuluşunda  Manisa'da yıldız yağmuru yaşanacak.

Manisa Büyükşehir Belediyesi,  Manisa ve ilçelerin kurtuluş günlerine özel konserler düzenleyecek. Yıldız sanatçıların katılımıyla düzenlenecek olan konserler 12 ilçede 13 farklı noktada düzenlenecek. Kurtuluş günlerine özel olarak düzenlenecek konserler hakkında bilgi veren  Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, yıldız sanatçılar  Emre Altuğ,  Hande Yener,  Murat Dalkılıç, Zara,  Cengiz Kurtoğlu,  Kutsi, İntizar'ın sahne alacağını belirterek, kurtuluş günlerinin merkez ve ilçelerde coşkuyla kutlanacağını söyledi.

İlçelere yıldız yağacak

Yalçınkaya, " Manisa ve ilçelerinin düşman işgalinden kurtuluş törenleri kapsamında düzenlediğimiz konserlerin ilki  Demirci'de 30 Ağustos  Çarşamba günü gerçekleştirilecek. 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda ( Atatürk Anıtı Önü) düzenlenecek konserde saat 21.00'da  Hande Yener sahne alacak.  Selendi'nin kurtuluşu programı 2  Eylül Cumartesi ve 3  Eylül Pazar günü düzenlenecek. 2  Eylül Cumartesi  Selendi Kent Meydanı'nda düzenlenecek olan konserde güçlü sesiyle Zara, saat 21.00'da Selendili vatandaşlara güzel bir akşam yaşatacak. 3  Eylül Pazar günü ise yine  Selendi Kent Meydanı'nda fantezi müziğin ünlü seslerinden  Cengiz Kurtoğlu sahne alacak. 4  Eylül tarihinde ise iki ilçemizin kurtuluşu kutlanacak.  Kula ve  Sarıgöl'de pop müziğin ünlü isimleri  Hande Yener ve  Murat Dalkılıç konseri ile kurtuluş günü etkinlikleri saat 21.00'da  Kula Yunus Emre ve Şehit  Halis Demir Kent Meydanı'nda  Hande Yener,  Sarıgöl 4  Eylül Stadyumu'nda  Murat Dalkılıç sahne alacak. 5  Eylül tarihinde  Salihli,  Alaşehir ve  Gördes illerinin kurtuluşlarının sevinci yaşanacak. 5  Eylül'de  Salihli Kent Meydanı'nda  Salihli'nin düşman işgalinden kurtuluşu konserinde  Murat Dalkılıç sevilen parçalarını seslendirecek.  Alaşehir Demokrasi Şehitleri Alanı'nda ise  Hande Yener,  Gördes Şehit Makbule Hanım Meydanı'nda da Zara şarkılarını seslendirecek. Konserler aynı saatte başlayacak. 6  Eylül'de  Ahmetli Belediye Spor Stadyumu'nda  Cengiz Kurtoğlu,  Gölmarmara Otogar Alanı'nda ise  Kutsi ve İntizar saat 21.00'da sahne alacak.  Akhisar'da da Gölet Konser Alanı'nda Türk Pop Müziği'nin sevilen ismi  Hande Yener sahne alacak. 7  Eylül Perşembe günü  Turgutlu ve  Saruhanlı'nın kurtuluş etkinliklerinde  Turgutlu 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı'nda Zara,  Saruhanlı 15 Temmuz Meydanı'nda ise  Cengiz Kurtoğlu ve İntizar konser verecek. Son konserimiz ise merkezde olacak. 8  Eylül  Manisa'nın kurtuluşunda ise Cumhuriyet Meydanı'nda saat 21.00'da  Hande Yener ve  Murat Dalkılıç'ın sahne alacağı konserler ile  Manisa ve ilçelerinin kurtuluş günleri yıldız yağmuruna sahne olacak" diye konuştu. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Cinsel İlişki Sırasında Aşırı Zevkten Tek Gözünü Kaybetti Katalanlar Son Dakika Geçti: Mesut Özil Barcelona'da
Melih Gökçek Ateş Püskürdü: Onur Yoksunları, İspat Etmezseniz Şerefsizsiniz