Manisa Veteriner Hekimleri Odasından Hizmet İçi Eğitim Semineri - Son Dakika

Manisa Veteriner Hekimleri Odasından Hizmet İçi Eğitim Semineri

18.02.2012 17:26
Manisa Veteriner Hekimleri Odasından Hizmet İçi Eğitim Semineri, System.String[]

Manisa Veteriner Hekimler Odası tarafından, üyelerine yönelik Veteriner Hekim Muayenehane ve Poliklinik Yönetmeliği konusunda hizmet içi eğitim semineri verildi.

Manisa Veteriner Hekimler Odası tarafından, üyelerine yönelik Veteriner Hekim Muayenehane ve Poliklinik Yönetmeliği konusunda hizmet içi eğitim semineri verildi.

Manisa Veteriner Odası'ndan yapılan yazılı açıklamada, hizmet binası toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitime yaklaşık 50 veteriner hekimin katıldığı ve eğitimin 2 gün sürdüğü belirtildi.

Manisa Veteriner Hekimler Odası Başkanı Veteriner Hekim Hasan Eryılmaz, Mart ayı eğitim programında ise "Ev ve Süs Hayvanları Satış, Barınma ve Eğitim Yerlerinin Kuruluş, Açılış, Ruhsat, Çalışma ve Denetlenme Usul ve Esaslarına Dair Yönetmelik" eğitiminin yer aldığını söyledi.

- MANİSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Manisa Veteriner Hekimleri Odasından Hizmet İçi Eğitim Semineri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika: Meclis'e sunulacak vergi yapılandırması teklifi neleri kapsayacak? AK Partili isim tek tek açıkladı 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen işkence edip diri diri yakmışlar Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop'ta S-400'lerin test edildiğini doğruladı Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin