Manisalı cimnastikçilerden uluslararası başarı - Son Dakika

Manisalı cimnastikçilerden uluslararası başarı

08.11.2020 12:06
Manisalı cimnastikçilerden uluslararası başarı, System.String[]

ULUSLARARASI Cimnastik Federasyonu (FIG) tarafından koronavirüs pandemisi nedeniyle online olarak düzenlenen Aerobik Cimnastik Yaş Grupları Çiftler Sanal Turnuvası'nda, ay-yıldızlı forma adına yarışan Manisa Büyükşehir Belediyesporlu sporcular Selin Özermiş ve Yudum Atan, 12-14 yaş...

ULUSLARARASI Cimnastik Federasyonu (FIG) tarafından koronavirüs pandemisi nedeniyle online olarak düzenlenen Aerobik Cimnastik Yaş Grupları Çiftler Sanal Turnuvası'nda, ay-yıldızlı forma adına yarışan Manisa Büyükşehir Belediyesporlu sporcular Selin Özermiş ve Yudum Atan, 12-14 yaş kategorisinde şampiyon oldu. Aynı turnuvada 15-17 yaş kategorisinde yarışan sporcular Şimal Sayman ve Okay Arsan da ikincilik elde etti.

Toplam 36 ülkenin katılımıyla düzenlenen online turnuvada 19.25'lik derece alan Selin ve Yudum, katıldıkları ilk uluslararası organizasyonda şampiyonluğu elde etti. Şimal ve Okay ise 19.90'lık dereceleriyle organizasyonu çiftlerde kendi kategorilerinde ikinci sırada tamamladı.

Milli Takım ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Antrenörü Mehmet Ali Ekin, turnuvada elde edilen derecelerin mutluluğunu yaşarken, sporcularımızın elde ettikleri bu dereceyle Sanal Gençlik Festivali'ne (United Through Sports) katılmaya hak kazandıklarını da dile getirdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, sporcuları kutladı, milli takım çatısı altında gerçekleşen bu başarıda emeği olan herkese teşekkür etti.

Manisalı cimnastikçilerden uluslararası başarı
Manisalı cimnastikçilerden uluslararası başarı
Manisalı cimnastikçilerden uluslararası başarı
Manisalı cimnastikçilerden uluslararası başarı

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Manisalı cimnastikçilerden uluslararası başarı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Dükkanının önünde küfürlü konuşan şahısları uyaran esnaf saldırıya uğradı Erdoğan'ın yeme-içme sektörüne verdiği destek ödemesi müjdesinin ayrıntıları ortaya çıktı! Peki kim ne kadar alacak? Fuhuş operasyonundan yürek burkan detay: Yetiştirme yurdundan ayrılan kızları tehdit edip dövmüşler Evine haciz gelen Defne Samyeli'den açıklama: Beni küçük düşürmek için yaptı Cemaat liderinin konut arazisine defnedilen cenazesinin mezarlığa taşınması sırasında ortalık karıştı Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı