Manisalı kuaför müşterilerini HES koduyla kabul ediyor - Son Dakika

Manisalı kuaför müşterilerini HES koduyla kabul ediyor

26.11.2020 17:49
Manisalı kuaför müşterilerini HES koduyla kabul ediyor, System.String[]

Manisalı erkek kuaförü Serkan Özcan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde müşterilerinden HES kodu istiyor.

Manisalı erkek kuaförü Serkan Özcan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde müşterilerinden HES kodu istiyor.

Şehzadeler ilçesinde mesleğini icra eden Özcan, günlük hayatın birçok noktasında zorunlu hale getirilen HES kodunu işletmesinde de uygulamaya başladı.

Özcan, dükkanına gelen müşterilerinden Hayat Eve Sığar uygulaması ile e-Devlet üzerinden alınan HES kodunu talep ediyor.

Kodu olmayan müşterileri geri çeviren Özcan, risk durumunu kontrol ettikten sonra hizmet sunuyor.

Bu sayede hem kendisinin ve çalışanlarının hem de müşterilerin sağlığını korumaya çalıştığını aktaran Özcan, kentteki diğer kuaförleri de aynı uygulamayı başlatmaya davet etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Manisalı kuaför müşterilerini HES koduyla kabul ediyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Mesut Özil'e imza töreninde Arda Turan soruldu: Çok yetenekli bir kardeşimiz Altının kilogramı 436 bin 500 liraya geriledi MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder Doğu Türkistanlı Uygur Türkleri, 2019'da kendilerine destek veren Mesut Özil'e imza töreni öncesi teşekkür etti Ali Koç, imza töreninde Mesut Özil transferinin tüm detaylarını anlattı ve Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular Sokağa çıkma yasağında şehir merkezinde çıplak bir şekilde yürüyen adam, görenleri dumura uğrattı